Odpověď na dotaz

Marcela Oremová:

Dobrý den,
mám dotaz k zvlhčovači vzduchu Lanaform Family Care, který nabízíte za 1260,-. Byli byste prosím tak laskavi a blíže mi popsali funkci ionizační stříbrné tyčinky proti bakteriím, kterou je možno k tomuto zvlhčovači dokoupit? Je její přítomnost pro bezbakteriální provoz nezbytně nutná nebo stačí pravidelně měnit vodu 1x za 3 dny? Jakou má tyčinka trvanlivost, resp. po jaké době je nutné ji vyměnit za novou. Kolik činí její cena. Jakou vodu lze do tohoto typu zvlhčovače používat - vodovodní,převařenou či destilovanou? Jak probíhá údržba zvlhčovače, myslím tím odstraňování vodního kamene ap.Myslíte můžu se spolehnout na správnou funkčnost automatického regulátoru vlhkosti nebo mi doporučujete zakoupit např. teploměr s vlhkoměrem THW301? Dále bych se ráda zeptala na "zásobník na aroma", který naopak nabízí např. zvlhčovač Lanaform Charly. Je možné jej dokoupit k zvlhčovači Lanaform Family Care nebo je možné silice do něj aplikovat alternativně nebo to není vůbec technicky možné? Děkuji moc za všechny odpovědi. S pozdravem a přáním pěkného dne. Macrela Oremová

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den paní Oremová,
zvlhčovač není na ionozační tyčince nijak závislý. Ionizační tyčinka ničí bakterie, které se tvoří ve vodě. Tyčinka je pro úplnou 100% jistotu a vydrží cca 1 rok, cena je 499 Kč (vše ale máte v popisu).
Vodu můžete používat jakou chcete, lepší je ale nějaká levná, kojenecká (obch.domy, kolem 4 Kč/1,5 l). Jak používat a udržovat zvlhčovač - vše v návodu přístroje. Regulátor je spolehlivý, samozřejmě +/- nějaké procento. Zásobník na aroma u tohoto zvlhčovače není a aroma nebo oleje, vůně používat nelze, přístroj by se poškodil.
Příjemný den,

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  20.09.2009

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz