Odpověď na dotaz

eva:

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda by mi čistička vzduchu mohla pomoci při mé alergii na kocourka. Mám ho od října 2009 a na Nový rok začal línat. Všude ve vzduchu poletují jeho jemné chloupky z podsady. Já jsem nikdy nebyla alergická, ale o Nového roku se dusím, kašlu, bolí mě v krku, bolí mě uši i klouby. Nejprve jsem si myslela, že mám chřipku, ale stejné problémy se objevily i u ostatních členů rodiny a alergolog nám potvrdil alergii na kočku. Já nechci dát kocourka pryč. Proto mě zajímá, jestli čističky vzduchu a kvalitní vysavače mohou můj problém vyřešit.
Děkuji předem za odpověď eva

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den,
určitě, protože čistička je vhodná na tzv.vzdušné alergeny, alergeny, které dlouho poletují ve vzduchu, protože jsou lehké.
Upozorňuji, že kočky mají nejhorší alergeny vůbec, jsou lehké a lepivé, dlouho všude ulpývají. Nejlepším řešením, je dát kočičku pryč. Chápu ale citovou stránku, doporučuji situaci ale řešit.
Jendoznačně čističku vzduchu a přípravek na odstranění alergenů ze srsti zvířat Petal Cleanse/C a Air Cleanse do vzduchu.
Ještě malé upozornění, alergie jsou ve výměšcích žláz, pocházejí ze slin, moči, potu...chlupy jsou až druhotné. Tímto bych začala, čističkou a přípravky
http://www.proalergiky.cz/eshop/pripravky-odstraneni-alergenu/
Příjemný den a hodně štěstí.

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  08.02.2010

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz