Odpověď na dotaz

jelinkova pavlina:

dcera 4roky vcera zjistena alergie na prach a roztoce.chtela jsem vedet zda je nutne mit i protialergicke periny a polstare ktere nabizite nebo staci povleceni perovych perin do vasich povlaku.nas doktor rikal ze staci dat povleceni pro alergiki.dale jsem se chtela zeptat jestli musim vymenit muj parni vysavac za jiny.bohuzel mame doma dlazdicky a koberec mam pouze v obyv.pokoji kde si deti hraji.dekuji jelinkova

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Pěkný den paní Jelínková,
bohatě stačí dát Vaše stávající lůžkoviny do protiroztočových povlaků. Povlečení pr alergiky, nevím co tím pan doktor myslel, povlačení pro alergiky neexistuje, možná myslel právě povlaky. Takže lůžkoviny určitě měnit nemusíte.
Nyní máme ale akci - k nákupu třídílné sady povlaků dostanete zdarma kvalitní lůžkoviny z dutého vlákna pratelné na 60°C.
Ohledně vysavače - myslím si, že nemusíte, nebide to sice ideální, ale pokud na koberec použijete přípravek na odstranění alergenů - Home Cleanse (najdete na našich stránkách), roztoče zničíte i v koberci. Platí ale, že první krok by mělo být zajištění lůžka - tam je roztočů nejvíc e anejlépe se jim tam daří.
Pěkný den,

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  21.01.2011

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz