Zákaznická linka 541 212 450

omezeni provozu
Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Čističky vzduchu   >   Čistička vzduchu Winix Zero Pro

Čistička vzduchu Winix Zero Pro

Čistička vzduchu Winix Zero Pro Čistička vzduchu Winix Zero Pro - boční pohled Čistička vzduchu Winix Zero Pro - ovládací panel Čistička vzduchu Winix Zero Pro - v prostoru Čistička vzduchu Winix Zero Pro - boční pohled
náš tip
zaručená účinnost
8 990 Kč 8 490 Kč
CHCETE SI DOBŘE VYBRAT? S VÝBĚREM čističky vzduchu VÁM ODBORNĚ PORADÍME

Čistička vzduchu Winix Zero Pro uspokojí i opravdu náročné jedince. Čistí vzduch v pěti stupních, a to s účinností až 99,97 %. Automatický režim se dvěma senzory (pachovým a prachovým) pro bezstarostné zajištění ideální kvality vzduchu. 

Čistička je vhodná i do větších prostor, jako jsou například obývací pokoje nebo větší kanceláře. Účinnost a kvalita přístroje jsou doloženy mnoha certifikáty.

Unikátní filtrační systém

Winix Zero Pro ze vzduchu odstraňuje prach, pyl, alergeny zvířat a roztočů, bakterie, spory plísní, ale i cigaretový kouř a zápach. Filtrace je k dokonalosti dotažena díky inovované technologii PlasmaWave 2.0™. Ta vytváří kladné a záporné ionty, které na molekulární úrovni rozkládají toxické výpary, zápach, bakterie a viry.

Doporučená velikost místnosti

 • pro alergiky: 47 m2
 • běžný provoz: 75 m2
 • maximální vzduchový výkon: 470 m3/h

Jaké funkce čističky vzduchu jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám. Volejte 541 212 450


Popis produktu Winix Zero Pro

 • 5 stupňů filtrace vzduchu s účinností 99,97 % – omyvatelný předfiltr, True HEPA H13 filtr, omyvatelný AOC™ filtr s aktivním uhlím, CleanCel®, PlasmaWave 2.0™ – podrobnosti níže
 • 5 rychlostních režimů – nízký, střední, vysoký, turbo, noční
 • Automatický nebo manuální režim čištění
 • Plně automatický provoz čističky – průběh čištění vzduchu se přizpůsobuje míře jeho znečištění. Kvalitu vzduchu hlídají inteligentní senzory (prachu a plynných látek), které v případě jeho znečištění automaticky zvýší výkon čištění.
 • Automatický noční režim – jakmile se v pokoji setmí, světelný senzor automaticky přepne čističku do nejtiššího režimu a vypne osvětlení ovládacího panelu.
 • Indikace znečištěného filtru – přesná signalizace výměny filtru podle skutečné míry využití čističky
 • Indikátor kvality vzduchu – zobrazuje kvalitu vzduchu ve čtyřech úrovních (modrá = čistý vzduch, zelená = mírné znečištění, oranžová = větší znečištění, červená = vysoké znečištění)
 • Senzory kvality vzduchu – reagují jak na pevné, tak i plynné nečistoty, což zajišťuje vysokou spolehlivost při kontrole kvality vzduchu
 • Přehledný ovládací panel s LED podsvětlením
 • Časovač – 1/4/8 h
 • Dětský zámek
 • Úchytka na přenášení
 • Nízká hlučnost
 • Certifikovaná účinnost – CE, RoHS, Energy Star, ECARF, WEEE, ARB, ProAlergiky.cz
 • Garantované hodnoty výkonu CADR od AHAM
 • Barva bílo-stříbrná

Filtrace u čističky Winix Zero Pro

 1. Omyvatelný předfiltr – zachycuje větší částice prachu, srst zvířat, vlákna apod.
 2. True HEPA filtr třídy H13 – s účinností 99,97 % odstraňuje všechny částice o velikosti od 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.
 3. AOC™ filtr s aktivním uhlím – ze vzduchu odstraňuje zápach z vaření, zvířat nebo kouře a také různé nebezpečné plyny. Je 3× účinnější než běžný uhlíkový filtr a je omyvatelný. Omývá se 1× za 3 měsíce po dobu 6–12 měsíců dle provozu čističky.
 4. CleanCel™ – unikátní patentovaná úprava zabraňující bakteriální kontaminaci HEPA filtru. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i roztoče.
 5. PlasmaWave 2.0™ – tato technologie jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad všech mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě.

Filtrační systém ve Winix Zero Pro

Winix prodloužená záruka 3 roky

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Prodloužená záruka Winix

Technologie Winix PlasmaWave 2.0™

Technologie PlasmaWave 2.0™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu ani nepříjemných zvuků jako starší typy ionizátorů.

Technologie PlasmaWave 2.0™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologe PlasmaWave 2.0™ napodobuje čištění vzduchu tak, jak probíhá v přírodě. PlasmaWave 2.0™ – nejčistší vzduch, který si doma můžete vyrobit.

Technologie PlasmaWawe

Velmi nízké náklady na provoz čističky

 • Přesný indikátor znečištění filtru: Unikátní automatická indikace výměny filtru v závislosti na intenzitě čištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách. Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. V čistějším prostředí díky tomu filtr vydrží déle než ve znečištěném. A vy se nemusíte starat o to, jestli není filtr zanesený, ani se vám nestane, že zbytečně vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.
 • Nízká spotřeba elektrické energie.

Certifikace a účinnost

 • AHAM – Americká asociace výrobců domácích spotřebičů potvrzuje zaručenou účinnost při odstraňování prachu, kouře a pylů. Značka Winix se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu).
 • ECARF – tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi.
 • B.A.F. – tento certifikát udělený The British Allergy Foundation deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři s prokázáním účinnosti v odstranění či snížení alergenů.
 • ARB – výrobky s tímto certifikátem jsou testované na produkci ozónu, která nesmí překročit 0,050 ppm.
 • Laboratoř Yonsei Univerzity – při použití technologie PlasmaWave™ byly redukovány nejběžnější viry chřipky s účinností 99,6 % během jedné hodiny.
 • Energy Star – známka udělovaná energeticky šetrným spotřebičům.
 • Zaručená účinnost ProAlergiky.cz – schváleno českými odborníky na alergie, astma a atopický ekzém.

Certifikace Winix Zero Pro

Prezentační spot

Zaručená účinnost ProAlergiky.cz

Tento certifikát garantuje, že daný produkt splňuje výrobcem udávané parametry, má pozitivní vliv na zdravotní stav osob s alergií, astmatem nebo atopickým ekzémem a je těmto osobám doporučován odbornou veřejností. Dále certifikát zaručuje, že produkt byl spotřebitelsky nebo redakčně testován a má kladné recenze dohledatelné ve veřejně přístupných zdrojích.

zaručená účinnost

Technické parametry produktu

Max. vzduchový výkon 470 m3
Ionizátor ano, vypínatelný
Automatický režim ano
Čidlo/senzor kvality ovzduší ano
Zvlhčovač ne
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Časovač ano
Dálkové ovládání ne
Ovládání přes mobilní telefon ne
Hlučnost 26,4–56 dB
Příkon 5–90 W
Hmotnost 8,5 kg
Rozměry (š × h × v) 415 × 245 × 600 mm
Výrobce: Winix
Max. vzduchový výkon 470 m3
Ionizátor ano, vypínatelný
Automatický režim ano
Čidlo/senzor kvality ovzduší ano
Zvlhčovač ne
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Časovač ano
Dálkové ovládání ne
Ovládání přes mobilní telefon ne
Hlučnost 26,4–56 dB
Příkon 5–90 W
Hmotnost 8,5 kg
Rozměry (š × h × v) 415 × 245 × 600 mm

Dominik, 25. 3. 2020

Dobrý den, uvažuji nad koupí této čističky vzduchu. Zajímalo by mne po jaké době se musí do ní kupovat ta nová sada filtrů. Koukal jsem, že stojí 1890,- tak abych je nemusel kupovat nějak často. Chceme čističku používat jen v menším obývacím pokoji cca 40m. Děkuji za odpověd.

Tým Proalergiky.cz, 25. 3. 2020

Dobrý den,


interval výměny filtrů závisí na provozu a prostředí, ve kterém se čistička nachází. Nejčastěji je to okolo 1 roku, ale je to opravdu velmi individuální, nelze říct konkrétně.


Přeji vše dobré


Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Veronika, 16. 3. 2020

Dobrý den, zajímalo by mě zda je sada filtrů do čističky vzduchu součástí balení či zda mám objednat k čističce vzduchu i tuto sadu. Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 16. 3. 2020

Dobrý den,


sada filtrů je součástí balení čističky, není tedy nutné sadu doobjednávat.


S přáním všeho dobrého


Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Markéta, 11. 10. 2019

Dobrý den.Jsem astmatik,alergik.Rozhoduji se mezi čističkou vzduchu Winix Zero Pro a Winix Zero. V čem je Zero Pro lepší,nebo je to jen nový model Zero. Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 11. 10. 2019

Dobrý den Markéto,


rozdílů je mezi nimi několik.


Winix Zero Pro - vzduchový výkon 470 m3/h, senzor kvality vzduchu prachových částic i pachových látek, vylepšená filtrační soustava, inovovaná technologie Plasma Wawe, True HEPA filtr ošetřen antimikrobiální technologií CleanCel, AOC filtr s aktivním uhlím který lze až 3x omýt, vhodné do místností až 75 m2, pro alergiky 47 m2.


Winix Zero - vzduchový výkon 390 m3/h, senzor kvality vzduchu prachových částic, inovovaná technologie plasma Wawe, vhodné do místností  do 69 m2, pro alergiky 39 m2.


Pokud byste chtěla konkrétně poradit, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

přidat příspěvek

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

Sada filtrů T pro čističku Winix Zero Pro, Winix HR 1000, Winix Zero+

Sada filtrů T pro čističku Winix Zero Pro, Winix HR 1000, Winix Zero+

Filtrační sada T pro čističky Winix Zero Pro, Winix HR1000, Winix Zero+ obsahuje True HEPA filtr H13 a AOC filtr s aktivním uhlím. Možnost omývání.

skladem
1 890 Kč