Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Sonett Pomerančový intenzivní čistič - 500 ml

Tekutý čisticí prostředek na voděodolné povrchy. Poradí si s odolnou špínou a mastnotou. 100% přírodní složení. Příjemná pomerančová vůně.

Skladem Porovnat
139 Kč
Chcete si dobře vybrat? S výběrem úklid vám odborně poradíme.

Vysoce koncentrovaný čistič Sonett s bio pomerančovým olejem účinně odstraní odolnou špínu a mastnotu z voděodolných povrchů bez namáhavého drhnutí. Ideální na čištění nerezových, skleněných, keramických a plastových povrchů v kuchyni, koupelně, toaletě nebo v dílně.

Obsažené přírodní tenzidy nečistotu snadno rozpustí a následně čištěný povrch stačí lehce setřít hadříkem. Voňavé oleje z pomeranče, bergamotu a kajeputu krásně provoní domácnost.

Přípravek je vhodný pro použití se septiky a domácími čističkami vody.

Dávkování a zacházení s přípravkem

Podle míry znečištění použijte přípravek neředěný nebo ho nařeďte vodou do poměru 1 : 10. Na čištění oken a podlah je doporučené dávkování 5 ml na 10 l vody.

Přípravek obsahuje vysoký podíl čisticích a odmašťujících složek a také přírodních vonných složek, které mohou vyvolat podráždění nebo alergickou reakci na pokožce. Při práci s ním proto používejte ochranné rukavice.

Složení

Aqua, alkylpolyglucoside C8–C16 (coco glucoside, lauryl glucoside), sodium C12–C14 fatty alcohol sulphate (sodium lauryl sulfate), alcohol, limonene, sodium citrate, parfum, limonene, linalool, citronellol, geraniol.

Obsah

  • 500 ml
  • 5 l

Ekologické čisticí prostředky Sonett

Sonett je ekologicky šetrná drogerie, vyráběná v Německu již od roku 1977. Značka je držitelem řady ekologických certifikátů. 

Ekodrogerie Sonett nepoužívá složky škodlivé pro životní prostředí a zdraví člověka. Přípravky  jsou 100% odbouratelné, ve vodě se kompletně rozkládají na přírodní složky v rozpětí několika hodin až dní. Použité suroviny spadají do bio-dynamického, ekologického zemědělství a volného sběru. Přípravky jsou vhodné i pro ekologické čističky vod.

Značka

Sonett

Poradna

K tomuto produktu zatím nepadly žádné dotazy. Můžete být první. :-)

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • skvělá cena
  • rychlý bezproblémový obchod
Ověřený zákazník před 4 dny
  • Rychlé dodání
Ověřený zákazník před 11 dny
  • Rychlost dodání
Ověřený zákazník před 15 dny