Infolinka 541 212 450



Dotaz uživatele

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně syna a dcery. 6,5let.Syn je astmatik,bere Singulair a Aerius a na obličeji má takové nepatrné pupínky.Je to taková jakoby krupička,barva kůže.Prosím o co by se mohlo jednat?Mohlo by to být z léků?Nesvědí to,nijak neobtěžuje,někdy se mi zdá,že ta špička je jakoby bělavá.A na krčku,jak je ohryzek má hnědou olupující se kůži.Vypadá to jakoby špinavý krk,ale umýt to nejde,vydrhnout by to asi šlo.O co by se mohlo jednat?A prosím Vás u dcery,ketrá je alergička jsem objevila na ruce mezi paží a zápěstím (na opačné straně loktu v té jamce-přesně nevím jak napsat),takový jakoby neopálený flíček.Jakob lisinku?Děkuji za odpověď.PAvlína

Tazatel:

Pavlína

Odpověd:

ŘEšení kožních potíží po internetu je velmi obtížné, obvykle je třeba kůži vidět. V loketních jamkách bývá atopický ekzem, ale bez shlédnutí to nelze takto uzavřít, doporučuji návštěvu kožního lékaře. MUDr. Eva Orálková