Infolinka 541 212 450Pomůže pri alergii na pyl inhalátor nebo bylinky?

Otázka:

Dobry den, potrebovala bych poradit mam alergii na travy a pyly vecne nemuzu dychat prasky ani kapky do nosa nezabiraji. Kolikrat se nemuzu ani vysmrkat a k tomu obcas pokaslavam. Nepomohl by mi inhalator nebo nejake bylinky? Dekuji za odpoved

Tazatel:

Lucie

Odpověd:

Dobrý den, Lucie,

inhalátor je při alergii na pyl velmi vhodným pomocníkem, odstraňuje alergeny a další nečistoty, které se na sliznicích usazují, zmenšuje otoky, které stěžují dýchání. Současně funguje i preventivně.

Budete-li chtít s výběrem inhalátoru poradit, můžete se obrátit na naši produktovou poradnu 541 212 450, 602 813 222 nebo si přečíst návod Jak správně vybrat inhalátor .

Co se týče bylinek, přeposlala jsem Váš dotaz Mgr. Jarmile Podhorné, známé české bylinkářce, která Vám doporučuje tuto bylinnou kúru:

žampion T45, měsíček T26, grep T11, černý rybíz P7 a habr P14 – vše za 567 Kč

Kúra je cca na 1,5 měsíce užívání.

Současně užívat žampion, měsíček a grep. Po vybrání grepu nasadit černý rybíz a užívat žampion, měsíček a černý rybíz. Po vybrání rybízu pak nasadit habr. Počet kapek je vždy uveden na zadní straně lahvičky a je pro každou lahvičku specifický. Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Objednat můžete v eshopu Naděje nebo na tel.: 582 391 254.

S pozdravem

Táňa, ProAlergiky.cz