Infolinka 541 212 450Bezlepková dieta pro snížení váhy

Otázka:

Dobrý den, má reakce není dotaz ale informace. Přestože jím docela zdravě nabrala jsem najednou 15 kg které ne a ne dostat pryč. Po kontrole u lékařky homeopatie přístrojem mi p. doktorka řekla že doporučuje bezlepkovou dietu..... a ejhle kila docházejí do nenávratna :-))

Tazatel:

Andílková

Odpověd:

Dobrý den,

děkujeme, že s námi sdílíte Vaše zkušenosti. Důvody, které vedou k nárůstu váhy, mohou mít různý charakter a u každého jedince bude zdravý hubnoucí proces jiný, neexistuje jeden univerzální pro všechny. Nevím, jaké konkrétní vyšetření Vám bylo provedeno, ale z Vašeho komentáře usuzuji, že se nejedná o celiakii či alergii na lepek.

Bezlepková dieta sama o sobě není zárukou snížení váhy. Při nasazení bezlepkové diety je třeba dbát na vyvážený jídelníček, není-li kvalitní, může naopak dojít i k nárůstu hmotnosti.

Může Vám přijít vhod článek o bezlepkové dietě a nechat se inspirovat naší bohatou databází receptů, na které se můžete rovněž podílet. Stačí v hlavičce pouze zadat recepty bez lepku. Za nově vložené recepty můžete získat i věcné odměny

Ať se Vám daří

S pozdravem

Táňa, ProAlergiky.cz