Dobrý den, prosím Vás o radu.Od dětství trpím alergiemi, jsem astmatička. Užívám pravidelně Miflonide 200 a Xyzal.Již delší dobu jsem pociťovala výrazné svědění, zarudlost i otok kůže na celém krku,trochu i na obličeji a horní části hrudníku - nejvýrazněji ráno. Nyní mi lékařka zjistila nefunkčnost štítné žlázy a vysoký tlak. Předepsala mi Euthyrox 50 a Tritace 5. Protože jsem léky nezačala brát současně, bylo jisté, že výrazné alergické potíže nastaly po Tritace, které jsem proto musela přestat užívat a Tritace bylo nahraženo lékem Micardis. Kožní lékařka mi aplikovala injekci proti alergii (název si již nepamatuji) a místo Xyzalu doporučila Claritine. Všechny alergické kožní problémy postupně vymizely. Protože Claritine jsem dobrala, vrátila jsem se opět ke Xyzalu, který jsem měla doma z předešlé doby. Problémy s krkem se po pár dnech vrátily. Je možné, abych byla alergická na lék proti alergii Xyzal? V současné době užívám: Miflonide 200, Xyzal 5,Euthyrox 50, Verogalid 240, Ascorutin, Micardis 80. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Dotaz 1269
16. 4. 2007
Astma
Marie Boháčková
Související dotazy v poradně
Alergická reakce po vstupu do staré dřevěné chaty u astmatika a alergika
Alergické reakce na nové i vyprané prádlo při astmatu
Alergie na Asmanex
Alergie, astma a problém najít práci
Související články
Produkty, které pomáhají
1399 Kč před slevou
1099 Kč
>5 ks
Porovnat
799 Kč před slevou
599 Kč
>5 ks
Porovnat
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

„Nakupoval som prvý krát a maximálna spokojnosť.
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
- Nákup u profesionálov
- Kvalitný a overený tovar
- Spoľahlivý e-shop s kamennou predajňou
- Expresná expedícia a doručenie
- Kvalitné poradenstvo a servis
- Dlhoročné skúsenosti, ktoré premietli do predaja a kvalitného poradenstva
Ověřený zákazník před 21 hodinami
„V tomto obchodě nakupujeme rádi celá rodina, vždy rychlost, spolehlivost. Oceňuji rady a články, erudovanost a tedy dobře vybranou nabídku výrobků pro alergiky. Porovnám si vždy cenu výrobku na Heurece a pokud tady není výrazně vysoká (což se mi ještě snad nestalo) tak...“
- spolehlivost
- kvalitní výrobky
- odborné články
- rady
Ověřený zákazník před 5 dny
„Spokojen“
Ověřený zákazník před 6 dny