Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 313

Dobry den, zacala jsem uzivat novou hormonalni antikoncepci, drive jsem pouzivala take HA. Na mem tele se objevily pupinky, ktere svedi, je to velmi neprijemne, nechci se skrabat, ale da se to jen tezko vydrzet. Tyto pupinky jsou po celem tele.Zaroven jsem si take vzala cca 3x rozpustnou sumivou tabletu Celaskonu 500. Nevim, na jaky popud ty pupinky vznikly. Je mozne, aby to bylo prave diky HA??? Za odpoved predem dekuji.

petra

Odpověď

Dobrý den, prakticky na každý lék může být alergie, tedy možnou etiologií jsou jak celaskon tak antikoncepce. Je vhodné vyšetření u alergologa. MUDr. Tomáš Rohovský

Související dotazy v poradně

Alergia na ventolin a ockovanie proti covid 19
Alergická reakce na antibiotika Augmentin a Cefzil
Alergická reakce na lék – jak postupovat
Alergická reakce na penicilin a rovamycin

Související články

Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Antikoncepce pro alergiky
Jak se vyhnout rizikovým lékům

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník před 15 hodinami
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 6 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 7 dny