Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 3348

Dobrý den, od února do srpna užívám letizen. V zimních měsících se mi daří zhubnou, ale právě v době , kdy beru letizen zase vše naberu zpět. Může být příčinou užívání letizenu ? Děkuji za odpověď. Opová M.

Opová Miroslava

Odpověď

Dobrý den, podle klinických studií a na základě mé zkušenosti s užíváním tohoto léku u pacientů dochází vzácně k nárustu hmotnosti. Pokud máte pocit, že je to váš případ, zkuste se domluvit s ošetřujícím lékařem na změně léku - buď novější generaci tzv. levocetirizin (Xyzal) nebo loratadin (Claritin) či desloratadin (Aerius). S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Související dotazy v poradně

Alergia na ventolin a ockovanie proti covid 19
Alergická reakce na antibiotika Augmentin a Cefzil
Alergická reakce na lék – jak postupovat
Alergická reakce na penicilin a rovamycin

Související články

Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Antikoncepce pro alergiky
Jak se vyhnout rizikovým lékům

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník včera
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 7 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 8 dny