Dobrý den. Moje dcera trpí již od 5. měsíců alergií - ta se projevovala nejdříve jenom slzením očí, později se přidala rýma a kašel (také mírný atopický ekzem) a teď ve 3 letech astma. V červenci jí budou 4 roky, léčime ji Ecobec a Seretide - astma je údajně lehké (astmatické problémy máme převažně v zimním období při inverzi - bydlíme v Ostravě). Vždy začátkem května se však alergie zhorší - z očí jí vytéká hnis a také má hnisavou rýmu. Bylo mi řečeno, že alergici mají spíše rýmu vodňatou. Do očí nám paní doktorka napsala Spersallerg a na alergii bereme kapky Zodac. Můžete mi říct Váš názor na vakcíny, jaká je úspešnost léčby v tomto případě a jaké jsou příp. nežádoucí účinky ? Naše paní doktorka mi tento způsob léčby nenabízí. Také bych chtěla vědět, jak je to v případě astmatiků a alergiků s nárokem na lázeňskou léčbu. Děkuji za odpověď.
Dotaz 476
14. 5. 2006
Astma
Daniela Jurczková
Související dotazy v poradně
Alergická reakce po vstupu do staré dřevěné chaty u astmatika a alergika
Alergické reakce na nové i vyprané prádlo při astmatu
Alergie na Asmanex
Alergie, astma a problém najít práci
Související články
Produkty, které pomáhají
8490 Kč před slevou
6990 Kč
>5 ks
Porovnat
3890 Kč před slevou
2890 Kč
>5 ks
Porovnat
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 5 dny