Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Vyrážka po injekci aupaurin

dobrý den včerá my píchli aupaurin a dnes mám po něm vyrážku jedná se o alergii na aupaurin z toho na co jsem alergická se vyhýbam a nic jiného jsem nejedla děkuji

petra

Odpověď

Dobrý den,

pokud došlo ke vzniku vyrážky po aplikaci Apaurinu, je možné, že jste na něj alergická. Pro jistotu je ale důležité vyloučit, že jste nedostala jiné léky a nejedla jste nějaké dráždivé jídlo.

Měla byste informovat lékaře, který Vám Apaurin podal, aby si tuto reakci zaznamenal do své dokumentace. Stejně tak byste měla tuto skutečnost sdělit svému praktickému lékaři.

S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Související dotazy v poradně

Alergia na ventolin a ockovanie proti covid 19
Alergická reakce na antibiotika Augmentin a Cefzil
Alergická reakce na lék – jak postupovat
Alergická reakce na penicilin a rovamycin

Související články

Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Antikoncepce pro alergiky
Jak se vyhnout rizikovým lékům

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník včera
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 7 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 8 dny