Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
541 212 450

Navaly, poceni, bolest hlavy, sucho v ústech po totální endoprotéze kyčelního kloubu

Jsem tyden po operaci totalni endoprotezy kyc.kloubu.Dostavam tudiz dost leku,na redeni krve,proti bolesti,proti teplote.Znam nazvy Zaldiar a Paracetamol.Nekdy idva najednou.Zatimco se noha zlepsovala,me bylo cimdal hur-spatne od zaludku1nemohlajsem nic jist,navaly poceni,bolest hlavy asuchost v ustech.Pozdeji nekolik podlitych puchyrku.Sestra ani lekar tonezhodnotili jako alergii,ja ano,ikdyz jsemzdravotnice.To ale nevedi.

Alena Faltusova

Odpověď

Dobrý den,

vzhledem k tomu,  že jste nepoložila konkrétní otázku, mohu se jen domnívat, že se dotazujete, jestli Vás zdravotní stav může být způsoben alergií na užívané léky.

Reakce Vašeho organismu nemusí být přímo alergií, doporučuji však o zdravotním stavu ošetřujícího lékaře podrobně informovat, budou-li příčinou léky, nahradit je jinými, případně doporučí následné vyšetření.

S pozdravem

Táňa, ProAlergiky.cz

Související dotazy v poradně

Alergia na ventolin a ockovanie proti covid 19
Alergická reakce na antibiotika Augmentin a Cefzil
Alergická reakce na lék – jak postupovat
Alergická reakce na penicilin a rovamycin

Související články

Alergie na penicilin a další antibiotika
Alergie na kyselinu acetylsalicylovou neboli aspirin a další nesteroidní protizánětlivé léky
Fotoalergická a fototoxická dermatitida

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY
Ověřený zákazník včera
„ok“
Ověřený zákazník před 3 dny
„Zadna nevyhoda, vzdy vse dorazilo vcas a rychle.“
  • Uz mame od nich rukavicky. Nam pomahaji proti cucani palce behem vecera a spani. Ted jsme prikoupili vetsi a take tricko s rukavickama. To nejde sundat a je proto lepsi.
  • I jsem poptaval nejaky dotaz a obchod mi rychle odpovedel
Ověřený zákazník před 7 dny