Dobrý de. Mám 2-letou dceru, vcelku zdravou, v kojeneckém věku občas exem, nyní už ne. Minulou zimu ji skoro po celou dobu trápil kašel bez teplot, který se zhoršoval a zlepšoval, ale nevymizel. Od června do září byl klid a v září s objevením první rýmy přišel silný dráždivý kašel s pískoty a dušností. Zvládli jsme to s Ventolinem. Za měsíc se opět objevila rýma a opět kašel s dušností. Dcera je bez teplot a veselá, v noci spí naprosto klidně, zhoršuje se to s námahou. Podle lékařky se jedná o astma a radí léčbu s kortikoidy. Je to nutné? Raději bych vyzkoušela něco šetrnějšího. Děkuji P.Č.
Dotaz 811
18. 10. 2006
Astma
Čejková Pavlína
Související dotazy v poradně
Alergická reakce po vstupu do staré dřevěné chaty u astmatika a alergika
Alergické reakce na nové i vyprané prádlo při astmatu
Alergie na Asmanex
Alergie, astma a problém najít práci
Související články
Produkty, které pomáhají
8490 Kč před slevou
6990 Kč
>5 ks
Porovnat
3890 Kč před slevou
2890 Kč
>5 ks
Porovnat
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník před 8 hodinami
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 3 dny
- Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 10 dny