Odpověď na dotaz

LUCIE:

dobry den moc vás prosím o radu mám malé děti a špatně větratelný byt je zde těžky vzduch.rada bych koupila čističku vduchu a přemýšlím nad modelembion.bap 223 nebo bap 412 ktery by jste prosim doporučili.hrozně moc vám děkuji stále se nemohu rozhodnout vel mistn 12m2.poradtě ještě prosím za rozumnou cenu relativně dobrý zvlhčovač vzduchu dekuji Lucka

Odpověď:
Dana Štěpánková

Dobrý den,

my ani jeden z těchto typů nenabízíme,
máme zkušenost, že není dobré koupit za každou cenu nejlevnější model a čekat od něho zázrak.
Doporučila bych Vám BAP1500, která má již kmitavý pohyb, který Vám zvyšuje účinnost čištění, je na dálkové ovládání a má hlavně permanentní filtr, který pouze po čase vyčistíte a nemusíte dokupovat nový.
Co se týká zvlhčovače, v současné době máme 2 typy, oba dva jsou na principu sterilní páry, která kromě zvlhčování i ničí choroboplodné zárodky a mikroorganismy ve vzduchu. Ultrazvukové mají sice pěkný design ale ultrazvuk by mohl vadit malým dětem nebo zvířatům.
Při výběru záleží, jaké máte požadavky. CM1 je malý, základní, svoji úlohu splní, BWM 5075 má zajímavější design, noční světýlko a je určen pro větší místnost. Co bych Vám ale doporučila, tak zakoupení vlhkoměru, abyste zjistili vlhkost v místnosti. Může se stát, že vlhkost bude optimální a vy ve snaze zvlhčit vzduch si spíše uškodíte, protože vlhkost bude až moc vysoká.

Přeji pěkný den,


Dana Štěpánková
ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  20.01.2007

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz