Odpověď na dotaz

Hana Kernerova:

Dobrý den sháním čističku vzduchu. U syna mj. diagnostikována alergie na roztoče, v bytě se v zimních měsících objevuje vlhkost a na okenních rámech občas plíseň. Našla jsem si tuto:
http://www.domaci-elektro.cz/d-cisticka-vzduchu-a-ionizator-ionic-care-triton-x6
Nejsem si však jistá zda splní náše potřeby, neboť se mi proti většině nabízených čistěček např. zde zdá levná. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den, vážená paní Kernerová,
nemůžu hodnotit čističku vzduchu, kterou neznám a nemám s ní zkušenosti.
Nehodí se ani, abych hodnotila produkty na stránkách jiného provozovatele.
Na našich stránkách nabízíme prověřené zboží, zboží s atesty, certifikáty nebo na základě výborných zkušeností od pacientů.
Správně Vás zarazila cena, kvalitní čističky se pohybují od 10000 Kč a výš. Musíme rozlišovat i to, zda-li čističku kupujeme jako prevenci nebo pro osobu, která již potíže má. Taková osoba potřebuje čističku, která pohlcuje pachy, prach, má dostačující průtok vzduchu /kolik m3 vyčistí čistička za 1 hodinu/ a hlavně má BEZVADNOU FILTRACI. Díky ní se vychytaný prach nedostane zpět do ovzduší. Pak záleží také na velikosti místnosti, od toho se také odráží cena.
Paní Kernerová, prosím, dobře zvažte výběr čističky pro Vašeho syna.
My jsem produkty zařazovali tak, že jsme je zajímali o jejich technickou stránku, na jakém principu fungují. Více méně jsme výběr udělali za pacienty, aby když navštíví naše stránky nemuseli studovat a ptát se, co vlastně je při výběru čističky důležité a jaká je pro ně vhodná, tak jak se ptáte třeba Vy. Na našich stránkách jsou čističky, které jsou vhodné pro astmatiky a alergiky.
Máte-li nějaký dotaz, prosím napište nebo zavolejte na infolinku,
příjemný den

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  27.07.2007

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz