úvod Proalergiky.cz > Poradna > Vyrážka po injekci aupaurin

Odpověď na dotaz

Vyrážka po injekci aupaurin

petra:

dobrý den včerá my píchli aupaurin a dnes mám po něm vyrážku jedná se o alergii na aupaurin z toho na co jsem alergická se vyhýbam a nic jiného jsem nejedla děkuji

Odpověď:

Dobrý den,


pokud došlo ke vzniku vyrážky po aplikaci Apaurinu, je možné, že jste na něj alergická. Pro jistotu je ale důležité vyloučit, že jste nedostala jiné léky a nejedla jste nějaké dráždivé jídlo.


Měla byste informovat lékaře, který Vám Apaurin podal, aby si tuto reakci zaznamenal do své dokumentace. Stejně tak byste měla tuto skutečnost sdělit svému praktickému lékaři.


S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Podobné:  Alergie na léky

Datum vložení dotazu:  23.08.2014

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz

Související články
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva

Máte alergii na barvu na vlasy? A objevuje se u vás ekzém, i když nebezpečné barvy...

Antikoncepce pro alergiky
Antikoncepce pro alergiky

Nikdy vás nenapadlo, že existuje spojitost mezi potravinovou alergií, intolerancí a...

Poradna 104 odpovědí

Poslední dotaz: Dobrý den, objevila se u mě alergie na penicilin, byla jsem v nemocnici. Tam mi dali infúzi a s jedním práškem mě poslali domů. Další den mi...

Zobrazit poradnu