úvod E-shop > Čističky vzduchu > SMART čistička vzduchu Winix NK305

SMART čistička vzduchu Winix NK305

akce

Toto zboží již není v naší nabídce

 • kontaktujte nás a my vám doručíme náhradní produkt
 • vybírejte z našich nejprodávanějších produktů

Doporučujeme vybrat si z nejprodávanějších produktů tip nejprodávanější

Revoluce v čističkách vzduchu – SMART čistička s Wi-Fi, kterou lze ovládat i přes mobilní telefon.

Díky aplikaci Winix Smart máte kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti stejně jako ovládání čističky stále pod kontrolou. Pokud chcete, aby vám čistička vyčistila vzduch před vaším návratem domů stačí čističku na dálku zapnout nebo ji naprogramovat na určitou hodinu. Aplikace je k dispozici pro mobilní telefony zdarma na Google Play nebo Apple Store.

Doporučená velikost místnosti:

 • pro alergiky: 37 m²
 • běžný provoz: 49 m²
 • max. vzduchový výkon je 366 m³/h

Jaké funkce čističky vzduchu jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám. Volejte 541 212 450


 Popis produktu

 • 4 stupně čištění s účinností 99,97 % (předfiltr, True HEPA filtr, uhlíkový CD filtr, Plasmawave™)
 • Technologie PlasmaWave™ – generátor kladných a záporných iontů
 • možnost ovládání chytrým telefonem s Winix SMART aplikací
 • manuální, automatický a noční režim
 • 3 úrovně indikátoru kvality vzduchu
 • indikátor výměny filtru
 • senzor kvality vzduchu – automaticky vyhodnocuje kvalitu vzduchu a reguluje výkon
 • světelný senzor – čistička se přepne do nočního režimu, ztlumí jas panelu a přepne čističku do tichého režimu
 • přehledný dotykový panel s LED indikací a zvukovou signalizací
 • nízký příkon
 • nízká hlučnost
 • časovač ovládaný přes mobilní aplikaci
 • certifikace: CE, RoHS, Energy Star, ECARF, ARB
 • barva: bílá

Filtrace

1. – 3. Unikátní válcový All-in-one filtr (vše v jednom), který obsahuje předfiltr, True HEPA filtr, uhlíkový CD filtr – Předfiltr – zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod. – True HEPA filtr – s 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti až 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní. – Uhlíkový CD filtr – odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny.

4. PlasmaWave™ – tato technologie jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad všech mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě.

Technologie Winix PlasmaWave™

napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. Technologie PlasmaWave™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologie PlasmaWave™ napodobuje čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. PlasmaWave™ – nejčistší vzduch, který si doma můžete vyrobit! 

Velmi nízké náklady na provoz čističky

Automatická indikace výměny filtru v závislosti na čištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od ostatních čističek se liší hlavně v tom, že výměna není indikována jen uplynutím doby životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace a sice, jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách. Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku na hlavním panelu.
Nemusíte se tak starat o to, jestli není filtr zanesený a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.

Telefon není součástí dodávky čističky vzduchu a stejně tak aplikace Winix SMART. Výrobce poskytuje možnost si aplikaci zdarma stáhnout z internetu do chytrého telefonu, a to ze serverů Google Play nebo Apple Store.

Prodloužená záruka Winix 3 roky

Winix prodloužená záruka 3 roky

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Certifikace a účinnost

 • AHAM – Americká asociace výrobců domácích spotřebičů potvrzuje zaručenou účinnost při odstraňování prachu, kouře a pylů.
 • ECARF – tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi.
 • B.A.F. – tento certifikát udělený The British Allergy Foundation deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři s prokázáním účinnosti na odstranění či snížení alergenů.
 • ARB – výrobky s tímto certifikátem jsou testované na produkci ozónu, která nesmí překročit 0,050 ppm.
 • Laboratoř Yonsei Univerzity – při použití technologie PlasmaWave™ byly redukovány nejběžnější viry chřipky s účinností 99,6 % během jedné hodiny.
 • Zaručená účinnost ProAlergiky.cz – schváleno českými odborníky na alergie, astma a atopický ekzém.

zaručená účinnost


Přijďte se podívat, jak tato čistička funguje a vyzkoušejte si ji přímo v naší prodejně v Brně


 

Videorecenze

Video mobilní aplikace

Video

Technické informace

Max. vzduchový výkon 366 m3
Ionizátor ano, plasmový, vypinatelný
Automatický režim ano + noční
Čidlo/senzor kvality ovzduší ano
Zvlhčovač ne
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Časovač ano, přes mobilní aplikaci
Dálkové ovládání ano, přes mobilní aplikaci
Ovládání přes mobilní telefon ano
Hlučnost 33 - 52 dB
Příkon max. 55 W
Hmotnost 7,7 kg
Rozměry (š × h × v) 310 x 310 x 750 mm

Výrobce: Winix

Bez hodnocení

Dotazy a hodnocení

 • Tatjana , 13. 8. 2018

  Dobry den, Mohla bych Winix NK305 umístit do dětského pokoje rozměrech 17 m2. Moc dekuju za odpoved.

  odpovědět Odpovědět

  • Tým Proalergiky.cz, 13. 8. 2018

   Dobrý den, Tatjano,
   ano, samozřejmě. Tato čistička na takto velký prostor s velkou rezervou vystačí. Většinu dne poběží na nejnižší otáčky, a tak nebude rušit ani při spánku.
   Mějte se hezky, Michal, ProAlergiky.cz

 • Milan, 29. 1. 2018

  Dobrý den přeji, dá se prosím nastavit časovač způsobem, aby jel přístroj na vyšší výkon právě v noci? Předpokládané umístění čističky je v kuchyni. V noci jsou obyčejně všechny dveře pootevřené, takže dochází k mírné výměně vzduchu. Rád bych tedy, aby se přístroj zapnul na vyšší výkon v noci, naopak přes den měl výkon nejnižší. Děkuji Vám za odpověď.

  odpovědět Odpovědět

  • Tým Proalergiky.cz, 29. 1. 2018

   Dobrý den,
   pokud chcete, aby čistička jela na vyšší výkon v noci, zvolte vyšší rychlost, nenechávejte auto režim. Pak čistička pojede na ten výkon, který nastavíte. Když necháte auto režim, přepne se ve tmě do nočního, tichého režimu.

   Pěkný den,
   Mirka Nechvátalová

 • Oto, 25. 4. 2017

  Dobry den, Chci se zeptat jakpak tato cisticka vychazi pomerove oproti ostatnim cistickam stejne znacky. Zaujal me design i funkcnost teto cisticky. Diky

  odpovědět Odpovědět

  • Tým Proalergiky.cz, 25. 4. 2017

   Dobrý den, parametry čističek můžete mezi sebou srovnat v porovnání zboží. Pokud byste potřeboval nějaké konkrétní informace, zavolejte prosím na naši infolinku 602 813 222.
   Děkujeme.
   ProAlergiky.cz

 • Daniel, 8. 11. 2016

  Dobrý den, rozhoduji se mezi Winix NK305 a Winix WAC U300. Provozován bude v obýváku 6x4x2.5m, kde na noc necháváme otevřené dvoukřídlé velké dveře do ložnice 6x3x2.5m. Dále jsem se nikde nedočetl odhadovanou životnost filtru. Jaký z těchto dvou přístrojů byste mi doporučili a proč? Děkuji, Daniel M.

  odpovědět Odpovědět

  • Tým Proalergiky.cz, 8. 11. 2016

   Pěkný den,

   obě čističky jsou vhodné na Vaši plochu.
   Winix U 300 má filtry dočasně omyvatelné, omýváte cca po roce a snesou cca 2 omytí. takže životnost jedné kazety je cca 3 roky.

   Winix NK305 nemá omyv.filtry, mění se cca po roce. O obou platí, že vždy záleží na provozu, ve kterém pojedou.

   Na Vašm místě bych se rozhodla - pokud byste využil SMART - ovládání přes mobilní aplikaci pro čističku Winix NK305. To je zejména to, v čem se liší od modelu "U". Za mě, to je velká výhoda, pustíte si čističku z práce a než dojdete domů, bude čisto.

   Pěkný den,
   Mirka Nechvátalová

Zeptejte se

Předmět:
*Jméno:
*E-mail:
*Váš dotaz:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

Příslušenství

Sada filtrů N pro čističky vzduchu Winix Tower NK305, Winix Tower QS a SMART Winix Tower Q Sada filtrů N pro čističky vzduchu Winix Tower NK305, Winix Tower QS a SMART Winix Tower Q
All-in-One True HEPA filtr je unikátní válcový filtr, který filtruje vzduch ze všech směrů. Obsahuje předfiltr, True HEPA filtr, uhlíkový CD filtr - vše v jednom. Uvedený filtr je neomyvatelný. Filtr je vhodný pro čističku vzduchu Winix Tower NK305, Winix Tower QS a Winix Tower Q. Filtrační sada je označena písmenem N. Označení filtrační sady, kterou potřebujete pro vaši čističku nalzenete na zadní straně panelu čističky.
ks
2 390 Kč
Antibakteriální utěrka pro všechny typy povrchů Nodorsil Premium Antibakteriální utěrka pro všechny typy povrchů Nodorsil Premium
2 kusy v balení. Odstraní všechny druhy nečistost, vč. mastnoty i bez chemických prostředků. Ochrana proti bakteriím.
ks
279 Kč
Antibakteriální utěrka s aktivním uhlím Nodorsil Premium Antibakteriální utěrka s aktivním uhlím Nodorsil Premium
2 kusy v balení. Extrémně savá utěrka s aktivním uhlím, které eliminuje pachy a zamezuje růstu bakterií. Pro kuchyně i koupelny.
ks
259 Kč
Antibakteriální utěrka s drátěnkou Nodorsil Premium Antibakteriální utěrka s drátěnkou Nodorsil Premium
2 kusy v balení. Díky integrované drátěnce si utěrka poradí s jakoukoliv špínou. Dokáže odstranit zaschlé nečistoty, setřít a vyleštit.
ks
309 Kč
Utěrka z mikrovlákna na leštění Nodorsil Premium Utěrka z mikrovlákna na leštění Nodorsil Premium
2 kusy v balení. Ideální pro skla, zdrcadla a další lesklé plochy nábytku i vodovodní baterie.
ks
149 Kč
nákupní rádce
Nákupní rádce Jak vybrat vhodný produkt v kategorii čističky vzduchu? Více