úvod E-shop > Články a recenze > Recenze a testy čističek vzduchu

Recenze a testy čističek vzduchu

2. 1. 2017

Recenze a testy čističek vzduchu

Uvažujete o koupi čističky vzduchu a nevíte jakou vybrat? Přečtěte si o testování čističek, prohlédněte si naše recenze, porovnejte náklady na provoz a zjistěte, jak vybrat nejkvalitnější čističky vzduchu.

Testy čističek vzduchu

Opravdu nezávislých testů a srovnání čističek vzduchu je v ČR k dispozici žalostně málo. Za většinou srovnání, i když se to na první pohled nezdá, stojí výrobci či dovozci čističek a světe, div se, zrovna jejich čističky vycházejí z porovnání nejlépe.

Provozovatel E-shopu ProAlergiky.cz proto řadu čističek vzduchu sám testuje. Zkoušky jsou zaměřeny na praktické otázky, jako je účinnost odstranění cigaretového kouře nebo zápachu, citlivost senzorů nebo hlučnost. Díky tomu je možné odhalit silné a slabé stránky jednotlivých modelů a určit, pro které skupiny spotřebitelů a k jakým účelům jsou ty které čističky vhodné.

Mezi jednotlivými čističkami vzduchu jsou určitě rozdíly: u některých jsou kvalitnější čidla, některé kvůli hlučnosti nedoporučujeme pro ty, kteří chtějí mít čističku zapnutou i v noci, u dalšího modelu je několikrát vyšší spotřeba než u ostatních. Zkrátka každá čistička vzduchu má svoje plusy a minusy a její výběr byste měli podřídit tomu, co od ní očekáváte.

Všechny čističky vzduchu zařazené do e-shopu ProAlergiky.cz splňují přísné parametry pro použití v domácnostech alergiků. Čističky vzduchu patří mezi nejméně poruchové a reklamované produkty.

V následující tabulce najdete porovnání parametrů, které se u čističek porovnat dají: porovnání čističek vzduchu

Recenze čističek vzduchu

U nejprodávanější modelů čističek vzduchu jsme pro vás připravili recenze ve formě krátkých videí. Podívejte se, jaké nečistoty dokážou odstranit, jak se ovládají a co všechno umí.

Recenze čističek vzduchu Winix WAC U450 a U300

Recenze čističky vzduchu Daikin MC 70L

Recenze čističky vzduchu Airbi Pure

Recenze čističky vzduchu Sinclair SP300A

Recenze čističky vzduchu Lanaform Fulltech Filter

Jakou čističku vzduchu vybrat?

Vybrat správnou čističku vzduchu není jednoduché. Pokud si stále nejste jisti, pročtěte si nákupního rádce a časté otázky a odpovědi.

Nákupní rádce – jak správně vybrat čističku vzduchu, jaká jsou nejdůležitější kritéria pro výběr

Ještě nevíte? Jsme připraveni vám zodpovědět vaše otázky a poradit s výběrem. Stačí zavolat na zákaznickou linku 722 922 920, 602 813 222 nebo se s námi spojit přes online chat v našem e-shopu. Rádi vám poradíme.