Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

SMART čistička vzduchu Winix T1

Nejvýkonnější SMART čistička vzduchu s Wi-Fi na trhu. Určena pro největší místnosti, otevřené prostory a kanceláře. Možnost ovládání přes aplikaci v mobilním telefonu.

Více informací
Vyprodáno Porovnat

Rádi vám doporučíme náhradní produkt. Nebo se podívejte na alternativní produkty

Chcete si dobře vybrat? S výběrem čističky vzduchu vám odborně poradíme.

Alternativní dostupné produkty

Revoluce v čističkách vzduchu – Winix T1 nejvýkonnější SMART čistička s Wi-Fi na trhu. Je určena do největších prostor, velkých kanceláří, škol apod. SMART čistička vzduchu, kterou lze ovládat i přes mobilní telefon.


Dárek: K čističce vzduchu Winix T1 od nás jako dárek dostanete sadu filtrů. Akce platí do vyprodání zásob.


 

Díky aplikaci Winix SMART máte kvalitu vzduchu i ovládání čističky stále pod kontrolou. Čističku vzduchu můžete ovládat na dálku z několika telefonů. Aplikace je pro mobilní telefony k dispozici zdarma na Google Play nebo Apple Store.

Doporučená velikost místnosti:

 • pro alergiky: 83 m²
 • běžný provoz: 111 m²
 • max. vzduchový výkon je 834 m³/h

Jaké funkce čističky vzduchu jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám. Volejte 541 212 450


 

Popis produktu

 • 7 stupňů čištění s účinností 99,97 % (omyvatelný předfiltr, PM 2,5 filtr (pro zachycení mikročástic o velikosti od 2,5 µm, True HEPA filtr s antibakteriálním povrchem, AOC™ filtr s aktivním uhlím, Cleancel™, PlasmaWave™)
 • Technologie PlasmaWave™ – generátor kladných a záporných iontů
 • Antibakteriální úprava Cleancel™ – je unikátní patentovaná úprava zabraňující bakteriální kontaminaci filtru s aktivním uhlím. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i roztoče.
 • možnost ovládat chytrým telefonem s Winix SMART aplikací
 • manuální, automatický a noční režim
 • 3 úrovně indikátoru kvality vzduchu
 • indikátor výměny filtru - čistička inteligentně vyhodnotí na základě provozní doby a výkonu čištění
 • prachový a pachový senzor a senzor kvality vzduchu – automatické vyhodnocení kvality vzduchu, podle které se automaticky reguluje výkon
 • světelný senzor – autom. přepnutí do nočního režimu, ztlumí jas panelu a přepne čističku do tichého režimu
 • přehledný dotykový panel s LCD indikací a zvukovou signalizací
 • časovač – 1-12 h
 • inteligentní funkce vypnutí čističky při otevření víka s filtry
 • mobilita zajištěna čtyřmi pojezdovými kolečky
 • certifikace: CE, RoHS, Energy Star, ECARF, ARB
 • garantované hodnoty výkonu CADR
 • barva: bílo-stříbrná

Telefon není součástí dodávky čističky vzduchu a stejně tak aplikace Winix SMART. Výrobce poskytuje možnost si aplikaci zdarma stáhnout z internetu do chytrého telefonu, a to ze serverů Google Play nebo Apple Store.

Prodloužená záruka Winix 3 roky

Winix prodloužená záruka 3 roky

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Filtrace

1. Omyvatelný předfiltr – zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod. 2.+ 3. True HEPA filtr s antibakteriální úpravou povrchu – s 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti až 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní. 4. PM 2,5 filtr – zachytí mikročástice o velikosti od 2,5 µm. 5. AOC™ filtr s aktivním uhlím - odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny. 6. Cleancel™ – je unikátní patentovaná úprava zabraňující bakteriální kontaminaci uhlíkového filtru. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i roztoče. 7. PlasmaWave™ – tato technologie jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad všech mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě.

Technologie Winix PlasmaWave™

napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. Technologie PlasmaWave™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologie PlasmaWave™ napodobuje čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. PlasmaWave™ – nejčistší vzduch, který si doma můžete vyrobit!

Velmi nízké náklady na provoz čističky

Automatická indikace výměny filtru v závislosti na čištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od ostatních čističek se liší hlavně v tom, že výměna není indikována jen uplynutím doby životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace a sice, jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách. Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. Nemusíte se tak starat o to, jestli není filtr zanesený a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.

Certifikace a účinnost

 • AHAM – Americká asociace výrobců domácích spotřebičů potvrzuje zaručenou účinnost při odstraňování prachu, kouře a pylů.
 • ECARF – tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi.
 • B.A.F. – tento certifikát udělený The British Allergy Foundation deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři s prokázáním účinnosti na odstranění či snížení alergenů.
 • ARB – výrobky s tímto certifikátem jsou testované na produkci ozónu, která nesmí překročit 0,050 ppm.
 • Laboratoř Yonsei Univerzity – při použití technologie PlasmaWaveTM byly redukovány nejběžnější viry chřipky s účinností 99,6 % během jedné hodiny.
 • Zaručená účinnost ProAlergiky.cz – schváleno českými odborníky na alergie, astma a atopický ekzém.

zaručená účinnost

 


Přijďte se podívat, jak tato čistička funguje, a vyzkoušejte si ji přímo v naší prodejně v Brně


 

Videorecenze

Video mobilní aplikace

Video

Parametry produktu

Max. vzduchový výkon 834 m³
Hlučnost 34,2 - 55,5 dB
Max. příkon 20 - 200 W
Hmotnost 26
Rozměry (š × h × v) 430x430x1010
Zvlhčování vzduchu Ne
Ionizátor ano, plasmový, vypinatelný
Automatická regulace ano + noční
Časovač ano
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Dálkové ovládání ano, přes mobilní aplikaci
Ovládání přes mobilní telefon ano

Značka

Winix

Poradna

K tomuto produktu zatím nepadly žádné dotazy. Můžete být první. :-)

Ověřeno našimi zákazníky

100 % zákazníků doporučuje náš obchod z 1048 recenzí

Zobrazit všechna hodnocení
 • super ceny, rychle doruceni
Ověřený zákazník před 6 dny
„Vše OK, nakupoval jsem poprvé, rozhodně to nebyl můj poslední nákup.“
 • pestrý výběr
 • podrobné popisy a vysvětlení
Ověřený zákazník před 21 dny
„Vše v pořádku, nákup zde doporučuji.“
Ověřený zákazník před měsícem