Infolinka 541 212 450


Jak se při úklidu zbavit roztočů? Pomocí horké páry
Horká pára dokáže čistit, odmašťovat, desinfikovat a zbavovat roztočů. Usnadňuje žehlení, pomáhá rozmrazovat mrazničky či renovovat sešlapané koberce. Multifunkční přístroj TUTTOLUXO 6S dokonale změní váš způsob úklidu. Navíc bez použití chemických čisticích prostředků! Je vybaven čtyřmi filtry, které lze všechny prát. Pro alergiky doporučujeme ještě dokoupit HEPA filtr, který zvýší maximální účinnost při zachytávání prachových částic menších než 0,3 mikronu na 99,97 %.

Přednosti parního čištění

Horká pára svou teplotou (až 150 ºC) dobře odmašťuje, čistí a změkčuje silnější vrstvy nečistot, dokonce i zaschlé barvy. Navíc z přístroje vychází pod tlakem, a tak se dostane i do míst, kde je úklid s běžnými čisticími prostředky prakticky nemožný. Její schopnosti proto oceníte zejména při úklidu nerovných ploch, jako jsou vroubkovaná či zrnitá skla, protiskluzové podlahy, toaleta, obklady a spáry kolem nich, textilní povrchy a další. Velmi dobře se pomocí nástavců dají vyčistit i členité křišťálové lustry, broušené sklo, meziokenní žaluzie, keramické sošky a spousta dalších předmětů.

Nejširší využití horká pára nabízí v kuchyních, kde se při vaření dostává velké množství mastnoty do ovzduší a také podlahová krytina trpí nejvíce. Všude přitom najdeme různé spoje, lišty a hrany, které se při utírání hadrem nebo houbou udržují v čistotě jen velmi obtížně. Párou se dá efektivně udržovat v čistotě sporák, trouba, mikrovlnka, kuchyňská linka, odsavač par, podlahy, radiátory a všechny další používané přístroje.

Využití nejen při vánočním úklidu

Běžnou součástí vánočního úklidu je mytí oken. Díky TUTTOLUXO 6S je tato činnost velmi jednoduchá, výrazně rychlejší a s lepším výsledným efektem. Při parním čištění navíc využíváme pouze obyčejnou vodu, není třeba žádných speciálních prostředků. Parní čištění je tedy ekologicky šetrné.

S horkou párou ze svého okolí odstraníme spoustu bakterií a roztočů, kteří žijí v kobercích, polstrováních, matracích a dalších měkkých plochách. „Propařením“ těchto předmětů do hloubky se můžeme s těmito nepříjemnými společníky našeho života velmi úspěšně poprat. Pracovní nadšení můžeme využít i k renovaci sešlapaných míst koberců a oživení barev textilních povrchů.

V neposlední řadě lze s párou snadno vyžehlit i pomuchlané záclony, závěsy a oblečení, vyčistit zamaštěné oblečení, límce u sak a kabátů a tím výčet zcela jistě nekončí.

TUTTOLUXO 6S je vybaven čtyřmi filtry, které lze všechny prát. Pro úklid u alergiků doporučujeme ještě dokoupit zmíněný HEPA filtr. K dispozici je také široká nabídka příslušenství, včetně žehličky.

Více informací o TUTTOLUXO 6S a kontakty na obchodníky Zepter Home Care najdete na www.zepter.cz nebo www.zepterclub.cz.

(PR)


Články na podobné téma