Infolinka 541 212 450Dcera má alergii na roztoče, bere Xyzal. Jak upravit druhou domácnost, aby neměla rýmu a ucpaný nos?

Otázka:

Dobry den, chtěla bych poprosit o radu, u dcery byla prokázána alergie na roztoče.Máme s otcem střidavou péči. U mě doma jsem vše - lůžkoviny , plyšaky vyprala, dala přemrznout. Byt jsem vyčistila parním čističem.U nás dcera byla bez problému a po prevzetí otcem, do druhého dne se opět spustila rýma+ ucpaný nos. Bere Xyzal. Chtěla bych se zeptat kde je tedy možná chyba? Doma casto větrám, vyměnily jsme lůžkoviny a cekám na objednaný přípravek Home Cleanse. Děkuji

Tazatel:

Jana

Odpověd:

Dobrý den, Jano,

uvádíte, jaká opatření jste učinila ve Vaší domácnosti, kde je vše v pořádku. Jaká opatření však byla provedena v domácnosti otce, už bohužel uvedena nejsou. Obecně pro alergika na roztoče je nejkrizovějším místem lůžko, kde je největší výskyt roztočů. To je řešitelné pomocí povlaků na matrace, případně lůžkovin.

Home Cleanse je u alergiků velmi oblíbeným přípravkem.

Užitečné informace Vám poskytne i článek Jak účinně a efektivně odstranit roztoče v domácnosti Pro případné konzultace se na nás můžete obrátit i telefonicky 541 212 450, 602 813 222.

Hezký den,

Táňa, ProAlergiky.cz