Dobry den.Omlouvam se, ze se znovu ozyvam, ale na muj dotaz mi byla zaslana odpoved, ktera mela patrit jinemu dotazu.Potrebovala bych poradit. Je mi 24 a ted mi zjistili alergii na mleko.Nemela jsem zadne typicke alergicke potize. Bolelo me akorat bricho, mela jsem krece a nadymani.Z krve zjistili pozitivni IgM proti mleku a pozitivni IgG proti kaseinu.Docetla jsem se, ze existuje i potravinova alergie non-IgE. Jinak bylo vsechno negativni.I protilatky proti gliadinu a laktoglobulinu.Chtela bych se zeptat,co to pro me znamena.Co vsechno musim teda eliminovat.Jestli mleko, syry, jogurty nebo i hovezi maso?Dekuji.
Dotaz 2117
21. 6. 2008
Alergie na potraviny
Veverkova Lucia
Související dotazy v poradně
5 měsíční dítě, hleny ve stolici, zvrací sražené mléko. Může jít o ABKM?
ABKM, průjmy žilky ve stolici
Akné a užívání proteinů
Alergeny v doplňcích stravy s vitamíny a vyrážka během jejich užívání
Související články
Produkty, které pomáhají
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 4 dny