Infolinka 541 212 450


Sítě proti hmyzu - novinky roku 2012.

Sítě proti hmyzu Tesa

Sítě proti hmyzu Tesa


Rádi bychom vám představili dvě novinky v sítích proti hmyzu, které letos uvedla na trh společnost TESA.

Lamelové otevírací sítě proti hmyzu do dveří

Lamelové sítě do dveří se snadno otvírají a zavírají díky technologii válečkových ložisek. Otevírání je plynulé, nezadrhuje se, síť snadno otevřete i zavřete jednou rukou.

Nespornou výhodou lamelových sítí je snadná instalace bez vrtání.

Sítě jsou použitelné několikrát, po sezóně je můžete odstranit a s příchodem jara znovu připevnit. Umožňují to pevné oboustranné lepicí proužky, kterými je síť připevněná.

Lamely nevlají, každou z nich drží odolné závaží. Rozměry na balení jsou maximální, snadno si je sami upravíte na potřebnou délku. Šířku lišty upravíte zaříznutím.

Lamely využijete nejčastěji pro balkonové dveře, skleníky, terasy apod.

Sítě proti hmyzu - lamelové

Sítě proti hmyzu v hliníkových ALU rámech

Dalším způsobem ochrany před hmyzem jsou pevné hliníkové ALU rámy. Existují v provedení pro okna i dveře.

Rám se sestavuje z extrémně plochých profilů. Díky rohovým spojkám, které se snadno ukotvují je tento originální systém extrémně odolný proti zdeformování.

Udáváné rozměry jsou maximální, jednotlivé strany snadno zaříznete pomocí pilky na železo. Síť se ukotví do žlábku po straně rámu pomocí gumové výplně. Do okna se rám zavěšuje pomocí úchytů o různých šířích. Jednoduše vyberete ten odpovídající. ALU rám není nutné vrtat a po sezóně jej jednoduše sundáte.

Sítě proti hmyzu v ALU rámech

Sítě proti hmyzu na suchý zip

Dlouhodobě ověřené jsou sítě proti hmyzu na suchý zip. Jejich výhoda spočívá ve velké variabilitě a nízké ceně.  K dispozici jsou pro okna, střešní okna i dveře.

Kompletní nabídka sítí proti hmyzu v e-shopu ProAlergiky.cz


Články na podobné téma