Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Mobilní klimatizace DAITSU ADP 12 F/CX Wi-Fi

Mobilní klimatizace pro středně velké místnosti. Klimatizuje, odvlhčuje, ventiluje, topí. Noční režim. Automatické odpařování kondenzátu. 

Více informací
Na dotaz Porovnat
11999 Kč
Chcete si dobře vybrat? S výběrem mobilní klimatizace vám odborně poradíme.

Mobilní klimatizace DAITSU ADP 12 F/CX Wi-Fi nabízí automatický chod a čtyři provozní režimy: topení, chlazení, ventilaci a odvlhčování. Jednoduchý design a noční režim pro klidný spánek. Automatické odpařování kondenzátu.

Ovládání pomocí aplikace v chytrém telefonu

Klimatizace přináší moderní možnost ovládání přes mobilní telefon pomocí technologie Wi-Fi a bezplatné aplikace. Aplikace nabízí rozšířené nastavení přístroje, jako jsou volba režimu, rychlosti ventilátoru nebo časovač. Aplikace Gree+ je dostupná pro systémy Android i iOS a lze ji přepnout do češtiny.

Hlavní parametry mobilní klimatizace DAITSU ADP 12 F/CX Wi-Fi

 • výkon chlazení: 3,4 kW 
 • odvlhčovací výkon: 24 l / 24 h
 • velikost místnosti: 18–29 m2
 • maximální průtok vzduchu: 360 m3/h
 • energetická třída A

Režimy klimatizace

 1. Chlazení – možnost nastavení požadované teploty od 16 do 30 °C. Klimatizace je vybavena termostatem reagujícím na teplotu v místnosti. Chlazení se spustí, jakmile dojde ke zvýšení okolní teploty nad vámi nastavenou požadovanou hodnotu. Jakmile této hodnoty dosáhne, chlazení se vypne. 
 2. Ventilace – přístroj nabízí rozproudění vzduchu v místnosti bez jeho ochlazování; můžete si vybrat ze 3 rychlostí ventilátoru
 3. Odvlhčování – přístroj je schopen ze vzduchu odebrat až 1 litr vody každou hodinu. Odvlhčování probíhá nepřetržitě bez ohledu na dosaženou vlhkost vzduchu. Vodu ze vzduchu je možné odvádět do nádržky, popřípadě do odpadu pomocí hadičky (není součástí balení). Odpad musí být umístěn níže, než je přístroj, protože voda odchází pryč samospádem.
 4. Topení – možnost nastavení požadované teploty od 16 do 30 °C. Topení se spustí, jakmile dojde k poklesu okolní teploty pod vámi nastavenou hodnotu. Když je požadované teploty dosaženo, vypne se.

Popis funkcí mobilní klimatizace

 • automatický režim chlazení/topení – po dosažení cílové teploty nastavené uživatelem se kompresor automaticky vypne, a jakmile teplota vzduchu znovu překročí nastavenou teplotu, kompresor se opět zapne a chlazení/topení pokračuje
 • rychlost ventilátoru – tři stupně, možnost ručního přepínání rychlosti v režimech chlazení, topení a ventilace
 • automatická rychlost ventilátoru – rychlost se přizpůsobuje aktuální teplotě v místnosti
 • noční režim chlazení/topení – rychlost ventilátoru je nastavena na nízkou, zajišťuje tichý a úsporný chod
 • časovač – dva režimy provozu – automatické zapnutí nebo vypnutí po uplynutí nastaveného času. Čas je možné nastavit od 1 do 24 hodin.
 • filtrace – omyvatelný předfiltr slouží k zachycení hrubších nečistot a ochraně přístroje
 • kontinuální odtok při odvlhčování – přístroj můžete používat i bez vylévání nádržky, protože zkondenzovanou vodu je možné pomocí hadičky odvádět do odpadu (není součástí balení)
 • odpařování zkondenzované vody při chlazení – nádržku je potřeba vylévat jen výjimečně
 • LED displej a indikace provozního režimu
 • nastavení proudu vyfukovaného vzduchu – manuální nastavení směru proudění vzduchu natočením svislých a vodorovných lamel
 • dálkové ovládání s displejem
 • jednoduchá manipulace – kolečka a držadlo k zajištění snadného přesunu
 • dětská pojistka 
 • ekologické chladivo

Příslušenství dodávané s klimatizací

Odvodní hadice pro horký vzduch, adaptér pro hadici, koncovka hadice, háčky na kabel, hadice na vypouštění kondenzátu, odtoková zátka, šrouby, objímka na hadici, klip na hadici, dálkové ovládání včetně baterií.

Instalace mobilní klimatizace a těsnění do oken

Účinnost klimatizace je závislá na mnoha faktorech, jako jsou velikost místnosti, orientace na světové strany, plocha oken nebo počet lidí v místnosti.
Výfukovou hadici umístěte na přípojku u přístroje. Konec hadice prostrčte skrze pootevřené okno. Pro zvýšení účinnosti chlazení i topení doporučujeme přikoupit okenní těsnění, které najdete v příslušenství k mobilním klimatizacím. 

Daitsu logo

Prodloužená záruka na 3 roky zdarma

Na tuto mobilní klimatizaci vzduchu můžete bezplatně získat 1 rok záruky navíc. Stačí do 3 měsíců po nákupu svůj produkt registrovat na stránkách dovozce. Služba se týká zákazníků z řad spotřebitelů. 

Reklamace bez starostí

Poruchovost mobilních klimatizací Daitsu je velmi nízká. Pokud se přesto stane, že se během záruční doby produkt porouchá, postaráme se zdarma o jeho odvoz do servisu přepravní službou. Jak v takovém případě postupovat:

 • Na adresu info@proalergiky.cz nám pošlete číslo vaší objednávky (případně číslo faktury), název produktu, popis závady, adresu, kde může přepravce produkt vyzvednout, a telefonní kontakt na vás. 
 • Produkt zabalte do originální krabice, aby byl co nejlépe chráněn při přepravě, a vyčkejte na další podrobnosti od nás. 

Parametry produktu

Výkon chlazení 3,4 kW
Výkon topení 2,7 kW
Odvlhčovací výkon 24 l / 24 h
Max. vzduchový výkon 360 m³/h
Rozsah provozních teplot 16–30 °C
Automatická regulace (termostat) Ano
Časovač true
Počet rychlostí 3
Autorestart Ne
Automatické odpařování kondenzátu Ano
Hlučnost 49/51/53 dB
Dálkové ovládání ano
Použité chladivo R290
Délka výfukové trubice 1,5 m
Průměr výfukové trubice 150 mm
EER/COP 2,6/2,6
Energetická třída A/A+
Příkon chlazení / topení 1350 W / 1000 W
Hmotnost 36 kg
Barva bílá
Rozměry (š × h × v) 820 × 390 × 405 mm

Ke stažení

Značka

Daitsu

Poradna

K tomuto produktu zatím nepadly žádné dotazy. Můžete být první. :-)

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
 • vše v pořádku
Ověřený zákazník před 4 hodinami
„První nákup a velká spokojenost.“
Ověřený zákazník před 5 dny
 • Rychle doručení
Ověřený zákazník před 7 dny