Zvlhčovač vzduchu Bionaire CM-1
Toto zboží již není v naší nabídce
- kontaktujte nás a my vám doručíme náhradní produkt
- vybírejte z našich nejprodávanějších produktů
Doporučujeme vybrat si z nejprodávanějších produktů
Zvlhčovač vzduchu Winix L500 + demineralizační kapsle
Digitální programovatelný ultrazvukový zvlhčovač. UV dezinfekce vody. Ohřev mlžiny. Polštářky pro aromaterapii. Kapsle na změkčování vody.
- Max. zvlhčovací výkon: 400 ml/h
Zvlhčovač s čištěním vzduchu Meaco Deluxe 202
Nejlépe vybavený ultrazvukový zvlhčovač na trhu. HEPA a uhlíkový filtr. Ionizátor. UV dezinfekce vody. Aromadifuzér. Velmi tichý chod.
- Max. zvlhčovací výkon: 400 ml/h
Zvlhčovač vzduchu Airbi Cubic
Ultrazvukový zvlhčovač s jednoduchým tlačítkovým ovládáním. Vestavěný ionizátor. Možnost aromaterapie. Manuální regulace.
- Max. zvlhčovací výkon: 350 ml/h
Parní zvlhčovač vzduchu – malý, úsporný, tichý, jednoduchý, přenosný. Možnost aromaterapie. Vhodný do dětských pokojů.
- pro místnosti do 35 m²
- zvlhčování na principu sterilní teplé páry
- antibakteriální ochrana Microban® obsažená v plastových částech přístroje zabraňuje růstu bakterií a plísní
- nádobka na inhalační léčiva nebo vonné oleje
- topné těleso se částečnou samočisticí schopností (snazší odstraňování vodního kamene)
Technické parametry produktu
Princip zvlhčování | horká pára |
---|---|
Max. zvlhčovací výkon | 300 ml/h |
Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ne |
Objem nádrže | 2,1 l |
Změkčovací filtr (patrona) | ne |
Časovač | ne |
Předehřev/příhřev vody | ano |
Nastavení intenzity zvlhčování | ne |
Hmotnost | 1,2 kg |
Rozměry (š × h × v) | 255 × 244 × 101 mm |
Hlučnost | max. 30 dB |
Příkon | 220 W |
Ke stažení
Princip zvlhčování | horká pára |
---|---|
Max. zvlhčovací výkon | 300 ml/h |
Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ne |
Objem nádrže | 2,1 l |
Změkčovací filtr (patrona) | ne |
Časovač | ne |
Předehřev/příhřev vody | ano |
Nastavení intenzity zvlhčování | ne |
Hmotnost | 1,2 kg |
Rozměry (š × h × v) | 255 × 244 × 101 mm |
Hlučnost | max. 30 dB |
Příkon | 220 W |
-
Martin Och, 30. 12. 2012
To si delate legraci ze prevarenim vodu demineralizujete?! Mozna umite prodavat zvlhcovace, ale chemie Vam moc nejde.
-
Tým Proalergiky.cz, 30. 12. 2012
Pěkný den,
nejsem opravdu chemik, ale částečně to pomůže. 100% to nebude, ale výrazně se to zlepší, alespoň od hydrogenuhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu hořečnatého.
Celkovou tvrdost můžeme rozdělit na přechodnou, tj. uhličitanovou a na stálou. Přechodnou (karbonátovou) tvrdost vody způsobují rozpustné hydrogenuhličitany a to především hydrogenuhličitan vápenatý Ca(HCO3)2 a hydrogenuhličitan hořečnatý Mg(HCO3)2; tuto tvrdost vody lze odstranit převařením – dekarbonizací:
Ca(HCO3)2 → CaCO3 + H2O + CO2
Mg(HCO3)2 → MgCO3 + H2O + CO2.
Vařením se však nezbavíme tvrdosti trvalé (nekarbonátové), za kterou jsou odpovědné především sírany, a to síran vápenatý CaSO4 a síran hořečnatý MgSO4. K jejich odstranění používáme srážení působením hydroxidu vápenatého Ca(OH)2 a uhličitanu sodného Na2CO3.
čerpáno z Wikipedie.
Přejeme pěkný den,
ProAlergiky.cz
-
Eva Fröhlich, 4. 3. 2010
Dobry den, jakou vodu je vhodne pouzivat? je mozne, ze se zavapni nebo nejak poskodi spatnou kvalitou vody? Jake jsou nevyhody u parniho zvlcovace? Diky Eva Fröhlich
-
Tým Proalergiky.cz, 4. 3. 2010
Dobrý den,
ideální je, když vodu převaříte a necháta vychladnout. je tak zbavena o látky, které mohou zkracovat životnost přístroje.
Pěkný den.