Infolinka 541 212 450


Kyslíková terapie uleví při pocitu dušnosti. Dopřejte si ji z pohodlí domova

Kyslíková terapie uleví při pocitu dušnosti. Dopřejte si ji z pohodlí domova


Ať už se zadýcháte kvůli rychlé chůzi do schodů či kopce, nebo u vás pocit dušnosti souvisí s alergií a jinými příčinami, může se vám hodit inhalační kyslík. Jako cenného pomocníka ho uvítáte i při sportu nebo třeba studiu, kdy si vaše buňky rozhodně zaslouží vzpruhu. 

Kromě základních životních funkcí přispívá kyslík například ke snadnější regeneraci po fyzické i duševní námaze. Můžete díky němu snížit pokles výkonu a rychleji obnovit energii. Inhalace kyslíku se proto hodí při tréninku, ale i při náročné práci, na kterou se potřebujete soustředit. Zvlášť přínosná však může být, pokud trpíte dýchacími potížemi. V zátěžových situacích vám totiž pomůže zajistit návrat k běžnému rytmu. 

Kyslík kdykoliv po ruce

Pro použití v běžném životě přitom nepotřebujete žádné složité a objemné vybavení. Například Inhalační kyslík O2 o čistotě 99 % pořídíte stlačený v kompaktní lahvi. Ač byste to podle nízké váhy možná ani neřekli, balení obsahuje 14 litrů kyslíku.

A použití? To je skutečně jednoduché. Víčko lahve plní zároveň funkci masky, takže aplikaci kyslíku lze provádět snadno a rychle kdekoli, bez nutnosti použití dalšího příslušenství. Masku stačí nasadit zúženou částí na ventil na lahvi, a to tak, aby směřovala slovem UP vzhůru (k nosu). Poté si maskou zakryjte nos a ústa, zmáčkněte na jednu až dvě sekundy ventil a zároveň se nadechněte. Tuto proceduru je vhodné provádět v sedě nebo vestoje, nikdy ne v leže. 

Pokud si tento zdravotnický prostředek chcete přidat do batohu před vaším dalším výletem, podívejte se na www.liftea.cz

CE 1282 zdravotnický prostředek
Před použitím si pečlivě přečtěte návod na použití.

PR


Články na podobné téma