Infolinka 541 212 450Sada proti alergii na roztoče, pomoc při alergickém kašli

Otázka:

Dobrý den, syn (v prosinci mu bude 6) trpí alergií na pyly a roztoče. Od jara do konce srpna byl na sirupu Xyzal, celé září nekašlal ale teď se zase kašel zase začíná objevovat a já ho nechci opět cpát Xyzalem, přes léto bral lichořeřišnici a hlívu ústřičnou, chtěla bych mu dávat bylinky, které by mu od kašle způsobeného alergií pomohl, je vhodné pro něj objednat sadu proti alergii? Nebo doporučíte něco konkrétního upraveného pro malé dítě?Děuji za odpověď, hezký večer, Renata.

Tazatel:

Renata

Odpověd:

Dobrý den, Renato,

pylová sezona už v podstatě skončila, a tak hlavním problémem vašeho syna zůstává alergie na roztoče. Rozumím vám, že nechcete, aby trvale užíval nějaké léky, ale pokud neuděláte nějaká efektivní opatření proti roztočům ve vaší domácnosti, alergický kašel jen tak nezmizí. 

Léčba pomocí bylinek je časově náročná a nemusí být vždy úspěšná. Nevím, co myslíte pojmem sada proti alergii, ale rozhodně doporučuji pořídit sadu protiroztočových povlaků, kterými synovi ošetříte postel. Tyto povlaky okamžitě sníží množství roztočových alergenů, které bude syn vdechovat. 

Pokud budete potřebovat s úpravami ve vaší domácnosti podrobněji poradit, neváhejte se obrátit na naše produktové specialisty v e-shopu

Držíme vám palce,

Michal, ProAlergiky.cz