úvod Proalergiky.cz > Poradna > Dítě je astmatik. Zvracení, bolesti břicha po vysazení léku.

Odpověď na dotaz

Dítě je astmatik. Zvracení, bolesti břicha po vysazení léku.

jitka:

dobrý večer jsme astmatici chtěla jsem se zeptat doktorka namm na tyden vysadila lek na nejaky test a malej mi po jiz tretim dnu vysazeni zvraci a boli ho bricho a hlava...asi zajdu k doktorce v pondeli o vikendu asi nikoho nesezenu online nekde...

Odpověď:

Dobrý den, paní Jitko,


o aktuálním stavu dítěte informujte svého lékaře. Reakce může, ale také nemusí souviset s vysazením léku. V případě akutních potíží vyhledejte pohotovost.


S pozdravem


Táňa, ProAlergiky.cz

Podobné:  Alergie na léky

Datum vložení dotazu:  27.09.2014

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz

Související články
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva

Máte alergii na barvu na vlasy? A objevuje se u vás ekzém, i když nebezpečné barvy...

Antikoncepce pro alergiky
Antikoncepce pro alergiky

Nikdy vás nenapadlo, že existuje spojitost mezi potravinovou alergií, intolerancí a...

Poradna 104 odpovědí

Poslední dotaz: Dobrý den, objevila se u mě alergie na penicilin, byla jsem v nemocnici. Tam mi dali infúzi a s jedním práškem mě poslali domů. Další den mi...

Zobrazit poradnu