Infolinka 541 212 450


UV-C antibakteriální vysavač Raycop účinně pomůže s léčbou alergie i astmatu
Roztoče, bakterie a viry pouhým okem nevidíme, v každé domácnosti bychom jich našli desítky milionů. Žijí v kobercích, čalouněném nábytku, matracích, polštářích a peřinách. Způsobují alergie, astma, ekzémy a další závažná onemocnění. UV-C antibakteriální vysavač Raycop je první ověřený a otestovaný produkt, který zničí 99,9 % bakterií, virů vč. H1N1, plísní a 93,5 % roztočů bezchemickou cestou pomocí UV-C germicidního záření

Konec nocím s nepřítelem


  Různými alergiemi a ekzémy trpí až čtvrtina lidstva a podle nejnovějších průzkumů je u dětí tento podíl ještě vyšší. Každý člověk má ten „svůj“ alergen a záleží na tom, jestli se s ním někdy setká a jak je odolný. U někoho se alergie a ekzémy projeví už v dětství, u jiného v dospělosti. U mnoha z nás se neprojeví během života vůbec, to ale neznamená, že bychom měli pokoušet štěstí. Je dobré znát svého „nepřítele“ a v tomto případě se mu i vyhýbat.

Kromě různých pylových alergií je dalším z nejrozšířenějších druhů alergií právě alergie na roztoče. Projevuje se především dýchacími problémy, rýmou a svědivou vyrážkou. Alergici mohou mít stejně intenzivní potíže po celý rok. Mohou ale vyvrcholit během topné sezóny, kdy dochází k většímu víření prachu, ve kterém jsou alergeny obsaženy.

V každém bytě bychom pod mikroskopem našli desítky milionů roztočů. Živí se šupinkami lidské kůže a líbí se jim v kobercích nebo sedacích soupravách. Nejlépe je roztočům v naší ložnici – v matracích, peřinách a polštářích i v ložním prádle. Mají rádi teplé prostředí kolem 25 °C a ve vlhku se rychle množí. Teplo v posteli po nás zůstává ještě několik hodin. Podobné problémy mohou mít i lidé trpící různými druhy ekzémů. Jejich pokožka je citlivá nejen na alergeny z výkalů roztočů, ale i na různé druhy bakterií a virů. UV-C antibakteriální vysavač Raycop je účinný pomocník, který pomáhá.

Jak zatočit s roztoči a bakteriemi

Zbavit se roztočů a bakterií není jednoduché. Nemají rádi studený vzduch. Ale to většina z nás, takže celodenní větrání je zřejmě utopie. UV záření roztoče a bakterie zabíjí, ale ani to se v domácnostech běžně nevyskytuje. Dalším zabijákem pro roztoče a bakterie jsou vysoké teploty. Naopak pokud používáte zvlhčovače vzduchu nebo odpařovače, roztoči se množí rychleji.

I když se zbavíte koberců, zbude ještě čalouněný nábytek a ložnice. Právě v ložnici strávíme až třetinu života. Nejjednodušší je udržování ložního prádla. Je dobré mít takové, které je možné prát na více než 60 °C. Tyto teploty totiž roztoče zabíjí. Je také dobré používat peřiny a polštáře plněné dutým vláknem. I v nich se sice roztočům dobře daří, ale udržují se mnohem lépe než třeba péřové deky. Jenomže matrace a často ani peřina se do pračky nevejdou. Proto je tu vydatný pomocník UV-C antibakteriální vysavač Raycop. Snadno vysaje roztoče zaklesnuté v polštářích, matracích a dalších textiliích. Má účinnou UV-C sterilizační lampu, která UV-C zářením zabije 99,9 % bakterií, virů vč. chřipkového viru H1N1, plísní a 93,5 % roztočů, kteří vyvolávají alergie, astma a další zdravotní problémy. Raycop používá patentovaný 3stupňový systém čištění, během kterého sterilizuje UV-C zářením, naklepává čištěný povrch klepačem a používá výkonné sání s mikroalergickou filtrací s vysokým stupněm HEPA filtrace H13. Vzduch vycházející z vysavače Raycop je čistější než vzduch ve zbytku místnosti. Pak už můžete v klidu prospat celou noc bez nezvaných a nepříjemných hostů, váš organismus si skvěle odpočine a načerpá sil pro další den.

Jak funguje UV-C záření, které Raycop využívá


UV-C germicidní lampa, kterou Raycop využívá, je jednou z nejúčinnějších metod sterilace povrchu předmětů. Lampa vyzařuje intenzivní UV-C záření o vlnové délce 253,7 nm, které je absorbováno nukleovými kyselinami (DNA, RNA) a jinými biologicky důležitými molekulami. V důsledku poškození genetického materiálu a dalších struktur dojde k usmrcení mikroorganismů, jako jsou bakterie, různé řasy, kvasinky, trepky, plísně, protozoa a viry. UV-C germicidní lampy mají dlouhou životnost a nízkou spotřebu elektrické energie. Tato metoda dezinfekce nemění vlastnosti vzduchu, vody ani povrchů předmětů. UV-C lampy působí okamžitě, bez použití toxických a kolikrát i drahých chemikálií a jsou mimořádně spolehlivé při ničení nebezpečných mikroorganismů.

UV-C antibakteriální vysavač Raycop je jediný výrobek svého druhu na světě a byl právem oceněn a schválen Britskou nadací pro alergie a je doporučován českými odborníky.

Všechny tři modely vysavače Raycop můžete zakoupit v internetovém obchodě ProAlergiky.cz. Další informace na www.raycop.cz.

(PR)


Články na podobné téma