Zákaznická linka 541 212 450

Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Pračky vzduchu   >   Zvlhčovač vzduchu s čištěním Winix AW-600

Zvlhčovač vzduchu s čištěním Winix AW-600

Toto zboží již není v naší nabídce

 • kontaktujte nás a my vám doručíme náhradní produkt
 • vybírejte z našich nejprodávanějších produktů
CHCETE SI DOBŘE VYBRAT? S VÝBĚREM pračky vzduchu VÁM ODBORNĚ PORADÍME

Tento model diskového zvlhčovače je vyprodaný. Prohlédněte si prosím jiné zvlhčovače vzduchu se studeným odparem.

Revoluční zvlhčovač vzduchu 3v1 s vylepšenou funkcí čištění WINIX AW-600 vytvoří ve vaší domácnosti dokonalé klima. Má vysoký zvlhčovací výkon, intuitivní ovládání a kvalitní 4stupňovou filtraci vzduchu.

Klíčové vlastnosti zvlhčovače vzduchu WINIX AW-600

 • Princip zvlhčování – přirozený odpar / pračka vzduchu
 • Čištění vzduchu s účinností 99,97 % – kombinovaná filtrace – HEPA H13 filtr, uhlíkový filtr, omyvatelný předfiltr, PlasmaWave™ 
 • Zvlhčovací výkon: 500 ml/h
 • Pro místnosti o velikosti do 55 m²
 • Nádrž 7 l

Jak WINIX AW-600 zvlhčuje vzduch

WINIX AW-600 vzduch zvlhčuje na principu přirozeného odparu. Voda se z nádržky odpařuje pomocí rotačních disků, které na sebe vodu nabírají a výkonný ventilátor rozhání zvlhčený vzduch zpět do místnosti.

Jak probíhá u Winix AW-600 čištění vzduchu

Čištění vzduchu zajišťuje WINIX AW-600 pomocí čtyř filtračních stupňů.

 1. Předfiltr zbaví vzduch větších nečistot
 2. HEPA filtr s účinností 99,97 % zachytává nejmenší částice o velikosti až 0,3 mikronu jako jsou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky zvířecích chlupů a další alergeny
 3. Uhlíkový filtr likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech nových bytů, neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek.
 4. Plasmový ionizátor PlasmaWave vyt­váří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními párami a tím se přeměňují na hydroxyly. Ty okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu.

Jaké funkce zvlhčovače vzduchu jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám. Volejte 541 212 450


Funkce zvlhčovače vzduchu WINIX AW-600

 • Automatická regulace vlhkosti – Hygrostat automaticky hlídá vlhkost vzduchu mezi 40% – 60%.
 • Kontinuální režim – zvlhčovač vzduch zvlhčuje, aniž by se řídil okolní vlhkostí. Umožňuje manuální nastavení intenzity zvlhčování ve 3 stupních.
 • Noční režim – intenzita zvlhčovaní je přepnuta na nejnižší stupeň výkonnosti – tichý a sníží se intenzita podsvícení.
 • Plasmový ionizátor PlasmaWave™ – funkci čištění pomocí ionizace lze zapnout nezávisle na zvlhčování.
 • Časovač – možnost zvlhčování po požadovanou dobu ve stupnici 2/4/8 hodin nebo zvolit nepřetržité zvlhčování.
 • Barevný dotykový LED display, digitální nastavení.
 • Kontrolka vody – při nedostatku vody v nádržce se rozsvítí oranžová kontrolka “přeškrtnutá kapka”- zvlhčovač se automaticky vypne.
 • Antibakteriální ochrana Cleancel™ je patentovaná úprava zabraňující bakteriální kontaminaci. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i roztoče. Technologií CleanCel™ jsou opatřeny zvlhčovací disky a nádržka.
 • Dětská pojistka
 • Velmi tichý chod
 • Nízká spotřeba energie
 • Certifikace CE, RoHS, Energy Star

Proč vybrat pračku vzduchu – zvlhčovač na principu přirozeného odparu

Tyto zvlhčovače vzduchu (pračky vzduchu) zajišťují přirozenou vlhkost, právě takovou, jakou vzduch ve vaší místnosti potřebuje. Nemusíte se bát převlhčení, jakmile je vzduch dostatečně nasycen, zvlhčování se vypne. Nástup účinku je pozvolný. Díky tomu, že se kolem přístroje vlhkost nesráží, jsou tyto zvlhčovače vhodné i do prostor s dřevěnými podlahami a nábytkem.

Prodloužená záruka Winix 3 roky

Winix prodloužená záruka 3 roky

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Technologie Winix PlasmaWave™

napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě! Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. Technologie PlasmaWave™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologie PlasmaWave™ napodobuje čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. PlasmaWave™ – nejčistší vzduch, který si doma můžete vyrobit!

Videorecenze

Zaručená účinnost ProAlergiky.cz

Tento certifikát garantuje, že daný produkt splňuje výrobcem udávané parametry, má pozitivní vliv na zdravotní stav osob s alergií, astmatem nebo atopickým ekzémem a je těmto osobám doporučován odbornou veřejností. Dále certifikát zaručuje, že produkt byl spotřebitelsky nebo redakčně testován a má kladné recenze dohledatelné ve veřejně přístupných zdrojích.

zaručená účinnost

Technické parametry produktu

Princip zvlhčování přirozený odpar – pračka vzduchu
Max. zvlhčovací výkon 500 ml/h
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano
Objem nádrže 7 l
Změkčovací filtr (patrona) ne, není potřeba
Časovač ano
Čištění vzduchu ano (předfiltr, kombinovaný uhlíkový/HEPA filtr, plasmový ionizátor)
Noční režim ano
Aromaterapie ne
Předehřev/příhřev vody ne
Nastavení intenzity zvlhčování ano, 3 stupně
Hmotnost 8,5 kg
Rozměry (š × h × v) 345 × 450 × 345 mm
Hlučnost 26–44 dB
Příkon 16 W

Ke stažení

Výrobce: Winix
Princip zvlhčování přirozený odpar – pračka vzduchu
Max. zvlhčovací výkon 500 ml/h
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano
Objem nádrže 7 l
Změkčovací filtr (patrona) ne, není potřeba
Časovač ano
Čištění vzduchu ano (předfiltr, kombinovaný uhlíkový/HEPA filtr, plasmový ionizátor)
Noční režim ano
Aromaterapie ne
Předehřev/příhřev vody ne
Nastavení intenzity zvlhčování ano, 3 stupně
Hmotnost 8,5 kg
Rozměry (š × h × v) 345 × 450 × 345 mm
Hlučnost 26–44 dB
Příkon 16 W

Eduard Zeman, 11. 1. 2017

Dobry den, v dotazech a hodnoceni jsem se docetl, ze u zarizeni Winix AW-600 je realna ucinnost zvlhceni tak do 45%. To je skutecnost nebo preklep. Uvazoval jsem o koupi do bytu, kde nam relativni vlhkost osciluje pres zimu mezi 15-35%. Podle toho jaky je mraz a jaka je intenzita vetrani. Navic se jedna o prizemni byt. Je velice chladny i bez vetrani. Zajima me tedy, jestli je pro me Winix AW-600 prinosem. Dokaze zvysit vlhkost alespon na 50%. Uz kvuli narozenemu miminku. Dekuji za odpoved. S pozdravem Eduard Zeman.

Tým Proalergiky.cz, 11. 1. 2017

Dobrý den,

ano, s přirozeným odparem se dosáhne nižší vlhkosti než u ultrazvuku. Jaké vlhkosti dosáhnete Vy, těžko říct, protože záleží na teplotě atd atd. Čím vyšší teplota, tím více vody je schopen pohltit. Osobně bych k miminku spíše pořídila UTZ, který má rychlejší nástup účinku a dosáhnete i vyšší vlhkosti.

Pěkný den,

Mirka Nechvátalová

Zulfiyya, 17. 10. 2016

Dobry den. Mame ročneho syna, ma ekzemu. Potrebujeme Zvlhčovače vzduchu, a jeste aby čistil bakterii, zvířecí srsti, plíseň. Z ultrazvukem, nehlučný, bez displeju kde ukazuje vlhkost za přijemny cenu. Protože Winix AW-600 pro nas je moc drahy. Dekujeme předem

Tým Proalergiky.cz, 17. 10. 2016

Dobrý den,

AW600 vzduch je primárně zvlhčovač s doplňkovou funkcí čištění. Nedá se srovnávat s čističkou vzduchu jako takovou, která má uvedený vzduchový výkon a pro její koupi je třeba brát v úvahu velikost místnosti. Doporučila bych Vám tedy spíše čističku vzduchu (např. Winix - vhodný počet m2 vždy napsáno u čističky a zvlhčovač zvlášť. Samotný zvlhčovač lze pořídit i kolem 2 000 Kč, do menších pokojíčků i méně.
Existují i čističky se zvlhčovačem, kde je účinně zastoupeno jak čištění, tak zvlhčování, ale cena je cca od 12.000 Kč

Pro jakékoli doplňující dotazy nás můžete kontaktovat i na infolinkách 602 813 222,
722 922 920.

Pěkný den,

ProAlergiky.cz

Jakub, 17. 10. 2016

Dobrý den,uvažuji o koupi AW600,jsem astmatik. Zajímalo by mne, jak často je nutne kupovat nove filtry nebo je štaci jen nějak vyčistit? A taky by mne zajímalo, když ve specifikaci se pise, co všechno AW600 zachycuje (pyly,viry,alergeny,atd.) a pak tady pišete, že tento přístroj není úplne čistička vzduchu, co by tedy měl tento přístroj umět, aby byl i čističkou vzduchu? Děkuji moc. Jakub

Tým Proalergiky.cz, 17. 10. 2016

Pěkný den,

filtry se mění (nemyjí) po cca 1 roce, ale samozřejmě záleží na prostředí.
Přístroj AW600 je zvlhčovačem, s funkcí čištění (ne čističkou!). Je vybaven plasmovým ionizátorem, který umí ničit viry, bacily atd. Součástí je i malý uhlíkový a HEPA filtr. Čistička se liší zejména a hlavně výkonem, nejdůležitějším údajem při výběru, vzduch čističkou prochází (tady není ani výkon uveden), má mnohem větší filtry (a více násobnou filtraci). Tento přístroj doporučuji těm, kteří chtějí primárně zvlhčovat a ocení lehké čištění v prostředí např.ložnic, kde není tolik prašnosti.

Pěkný den,

ProAlergiky.cz

Kristian Feldsam, 12. 6. 2016

Dobry den, v podstate ma zajimalo to same co pana Koumara, ted je ale otazka, ako zistim, co potrebujem delat primarne. Cistit nebo zvlhcovat? Mam v byte hodne prachu, strasne rychlo sa mi tu usadzuje, mozna to je tym, ze kusok od baraku je pole, vlhkost vzduchu mam kolem 40%, co je myslim celkom dobre. V tomto obdobi sa mi horsie dycha, citim ze mam stale "zacpaty" nos. Primarne by som teda chcel znizit prasnost a zlepsit dychatelnsot vzduchu. Co mi poradite? Dekuji.

Tým Proalergiky.cz, 12. 6. 2016

Dobrý den,

pokud máte vlhkost kolem 40%, nevím, zda-li Vám pomůže vyšší vlhkost - navíc, přirozeným odparem, který je i u tohoto přístroje dosáhnete max.kolem 45%.
Otázkou je, pokud je to zejména v tomto období,osobně bych volila spíše plnohodnotnou čističku vzduhu. Tento přístroj je spíše zvlhčovač, čištění je zastoupeno pouze hodně částečně. Přístroj doporučuji někomu, kdo chce primárně zvlhčovat + ocení funkci čištění, např.do ložnice. Rozhodně to není čistička ze zvlhčovačem.

Příjemný den,
Mirka Nechvátalová

S. Koumar, 3. 5. 2016

Dobrý den, jakým podílem může nahradit tato pračka vzduchu klasickou čističku vzduchu? Zvažuji koupi čističky Winix WAC U450, ale samozřejmě bych byl raději, pokud bych měl v jednom přístroji jak čištění, tak také zvlhčování vzduchu. Moc děkuji za odpověď. S pozdravem, S. Koumar

Tým Proalergiky.cz, 3. 5. 2016

Dobrý den,

určitě nelze nahradit ani částečně, opravdu vůbec nejde srovnat. Winix AW 600, je primárně zvlhčovač vzduchu s funkcí čištění. Ale jedná se o zvlhčovač vzduchu.
Pak existují čističky s funkcí zvlhčení, to je zase něco jiného (např.Daikin Ururu)

Každopádně, nad Váš výběr (winix wac 450) není nic. Nejde to s tímto zařízením porovnat. Takže pokud chcete primárně čistit, zvolte Winix WAC 450 a klidně přikupte obyč.zvlhčovač do 3000 Kč.

AW600 je pro někoho, kdo chce primárně zvlhčovat a navíc ocení funkci čištění.

Příjemný den,
Mirka Nechvátalová

Harry Recke, 16. 1. 2016

Mám zájem o tento produkt, ale četl jsem, že na celém světě již 6 měsíců nejsou k dostání náhradní filtry. V případě nutnosti první výměny filtru tedy produkt není k použití. Chtěl bych se zeptat, zda máte tyto filtry v zásobě a zda je možné je koupit rovnou s výrobkem?

Tým Proalergiky.cz, 16. 1. 2016

Dobrý den,

filtry jsou již skladem (jedná se o nový produkt v ČR a chvíli trvalo, než se naskaldní i příslušenství) a nemám informaci od dovozce do ČR/SR, že by byl nějaký problém.
Objednat můžete spolu s přístrojem.

Přeji pěkný den,
Mirka Nechvátalová

přidat příspěvek

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

Kombinovaný filtr pro zvlhčovač vzduchu Winix AW-600

Kombinovaný filtr pro zvlhčovač vzduchu Winix AW-600

Kombinovaný filtr pro zvlhčovač vzduchu Winix AW-600. Balení obsahuje HEPA H13 filtr a uhlíkový filtr.

Skladem
1 450 Kč
Antibakteriální utěrka pro všechny typy povrchů Nodorsil Premium

Antibakteriální utěrka pro všechny typy povrchů Nodorsil Premium

2 kusy v balení. Odstraní všechny druhy nečistost, vč. mastnoty i bez chemických prostředků. Ochrana proti bakteriím.

Skladem
199 Kč
Antibakteriální utěrka s drátěnkou Nodorsil Premium

Antibakteriální utěrka s drátěnkou Nodorsil Premium

2 kusy v balení. Díky integrované drátěnce si utěrka poradí s jakoukoliv špínou. Dokáže odstranit zaschlé nečistoty, setřít a vyleštit.

Skladem
199 Kč
541 212 450, 602 813 222
Pomůžeme vám s výběrem a objednávkou
Doporučeno odborníky
Vybíráme, ověřujeme, testujeme, spolupracujeme s lékaři
VYSOKÁ SPOKOJENOST
V nezávislém hodnocení zákazníků jsme získali certifikát
99 % zboží skladem
Rychlá expedice, doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč