úvod Proalergiky.cz > Poradna > Otekle prsty a vyrazka po antibiotikach Ospen

Odpověď na dotaz

Otekle prsty a vyrazka po antibiotikach Ospen

Patrik Tinka:

dobry den..mam anginu a tyden beru antibiotika ospen 1500 ..zhruba paty den sem vynechal abych mohl jit na skolni party kde jsem se opil no ..ale druhy den vsecko vklidu ,opet sem zacal brat ospen ,az dnes dva dny po party mam natekle prsty a vyrazku na ruznych mistech tela a obliceji..dekuji za radu

Odpověď:

Dobrý den, Patriku,


je možné, že se u Vás vytvořila alergie na antibiotika penicilinového typu. Své potíže určitě oznamte ošetřujícímu lékaři, který Vás může odeslat k dalšímu vyšetření na alergologii.


Držíme palce,


Michal, ProAlergiky.cz

Podobné:  Alergie na léky

Datum vložení dotazu:  17.11.2013

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz

Související články
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva

Máte alergii na barvu na vlasy? A objevuje se u vás ekzém, i když nebezpečné barvy...

Antikoncepce pro alergiky
Antikoncepce pro alergiky

Nikdy vás nenapadlo, že existuje spojitost mezi potravinovou alergií, intolerancí a...

Poradna 105 odpovědí

Poslední dotaz: Dobrý den mám dotaz dcera měla opravdu silnou alergii na antibiotika skončila s hospitalizována na interně měla vyrážku po celém těle a zůstali ji...

Zobrazit poradnu