úvod Proalergiky.cz > Poradna > Otoky po užívání antibiotik

Odpověď na dotaz

Otoky po užívání antibiotik

Lucie Ch.:

Dobrý den,
brala jsem dva týdny antibiotika kvůli plísni nehtů. Antibiotika jsem dobrala a jeli jsme na dovolenou. Na dovolené se mi zanítilo ucho a zdejší doktorka mi napsala další antibiotika. Ta první jsem dobrala pět dní před tím a teď jsem začala brát ty na ucho. Po 24 hodinách mi otekla kolena, prsty na rukou a myslím že mi teď začínají natékat i lokty.
Jsem stále v zahraničí a k té doktorce se nedostanu. Mám antibiotika přestat užívat? Nebo je mám dobrat a ty otoky (nejspíš kopřivka) vyřešit třeba Fenistilem nebo tak? Prosím poraďte. Bojím se že když léky budu brát dál tak se to bude zhoršovat a já se třeba ve spánku udusím.
Děkuji předem za pomoc.
Lucka

Odpověď:

Dobrý den,


doporučuji antibiotika přestat užívat a vyhledat lékařskou pomoc v zahraničí. .


S pozdravem


Táňa, ProAlergiky.cz

Podobné:  Alergie na léky

Datum vložení dotazu:  15.07.2017

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz

Související články
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva

Máte alergii na barvu na vlasy? A objevuje se u vás ekzém, i když nebezpečné barvy...

Antikoncepce pro alergiky
Antikoncepce pro alergiky

Nikdy vás nenapadlo, že existuje spojitost mezi potravinovou alergií, intolerancí a...

Poradna 104 odpovědí

Poslední dotaz: Dobrý den, objevila se u mě alergie na penicilin, byla jsem v nemocnici. Tam mi dali infúzi a s jedním práškem mě poslali domů. Další den mi...

Zobrazit poradnu