úvod Proalergiky.cz > Poradna > Vyrážka na nohách po užití Paralenu

Odpověď na dotaz

Vyrážka na nohách po užití Paralenu

milan:

Muj syn 9 let,dostal horecku,daval jsem mu paralen pulku,za 2dny dostal vyrazku na nohach,ktera za par hodin zmizi,pak se brzy obevi treba do hodiny porad dokola,muze to byt alergie dekuji za odpoved

Odpověď:

Dobrý den,


příčin může být mnoho. Kopřivka či vyrážka jsou obvyklé příznaky alergie na léky. Tělo však může na lék reagovat tímto způsobem i z důvodu momentálně se odehrávajících procesů v těle způsobených nemocí a o alergickou reakci jako takovou se jednat nemusí. Stejně tak se nemusí vůbec jednat o vyřážku způsobenou lékem. Doporučila bych Vám obrátit se na ošetřujícího lékaře, aby Vám případně doporučil jiný lék pro snížení horečky.


S pozdravem


Táňa, ProAlergiky.cz

Podobné:  Alergie na léky

Datum vložení dotazu:  02.05.2017

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz

Související články
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva
Při alergii na barvy na vlasy si hlídejte potravinářská barviva

Máte alergii na barvu na vlasy? A objevuje se u vás ekzém, i když nebezpečné barvy...

Antikoncepce pro alergiky
Antikoncepce pro alergiky

Nikdy vás nenapadlo, že existuje spojitost mezi potravinovou alergií, intolerancí a...

Poradna 104 odpovědí

Poslední dotaz: Dobrý den, objevila se u mě alergie na penicilin, byla jsem v nemocnici. Tam mi dali infúzi a s jedním práškem mě poslali domů. Další den mi...

Zobrazit poradnu